Батько-Овен - такий тато може приділяти дитині весь вільний час, але і може зовсім забути про існування дітей зовсім. Має максималістичні виховні погляди. Він намагається бути чесним, відкритим з дитиною, але в той же час вимогливим. Діти для Овна - рівні, хоч вони досить легко можуть експлуатувати свого тата. Він не в змозі сказати тверде «ні» малюкові, незважаючи на всю свою строгість.

Батько-Тілець - вважає, що виховувати своїх дітей слід спираючись виключно на виховання предків. І хоч він намагається робити це так само, як його батьки в свій час, деколи виходить досить незграбно. Діти таке виховання можуть не прийняти, однак, тато-Тілець надійний як величезна скеля і любить своє чадо дуже самовіддано. Він дуже відхідливий, завжди добрий і мріє тільки про те, щоб завжди все було добре, а коли все добре, то щоб було ще краще.
Як розрізняються папи за знаками зодіаку

Батько-Близнюки - зовсім не поспішає приміряти на себе роль батька. Але якщо вже таке трапляється і в його житті з'являється дитя, то він з неабиякими успіхами починає розвивати в ньому кмітливість, швидке мислення і дипломатичність. Прививає йому корисні якості помірності в усьому і вміння завжди прагнути більшого результату при мінімальних зусиллях. Відноситься до дітей, як до дорослих.

Батько-Рак - дуже любить свою роль батька. До безумства любить дітей, з легкістю знаходить з дитиною контакт і заслуговує на повну довіру. Правда, іноді може ставитися до дитини як до власності, не допускаючи нікого до вирішення питань про подальшу долю малюка. Зв'язок між Раком-татом і його дітьми, що виникає на самому початку як правило триває довгими роками.

Батько-Лев - дуже владний батько, який стає для дитини авторитетом, але часом може досягти і неприязні, через яку в майбутньому у дитини можуть бути проблеми з психікою і яка негативно позначиться на відносинах малюка з дорослими. Тато під знаком Лева безмірно може любити своє чадо, отримуючи в нагороду відповідну любов. Хоча може так само блискавично втратити весь інтерес до процесу виховання, якщо розчаровується у власному малюкові.

Батько-Діва - як і тато-Близнюки, не дуже поспішає ставати батьком. Але не тому, що просто не хоче, а щоб мати змогу заробити багато грошей, щоб надалі його чадо нічого не потребувало. Хоча із-за сильної зайнятості іноді втрачає духовний зв'язок зі своєю дитиною. Але йому запросто можна дати завдання по зміні пелюшок. Він з задоволенням буде стежити за гігієною малюка, його фізичним розвитком, його навчанням, віддаючи перевагу точним наукам. А ось розвиток творчих талантів він покладе на плечі своєї дружини.

Батько-Ваги - справляє враження доброго і дуже Папи за знаками зодіакум'якого батька, хоча власне дитину виховує в строгості. Він мріє про те, щоб його малюк виріс видатним і незвичайним, тому не гребує методом «батіг – пряник». Тато-Ваги буде розвивати дитину різнобічно, даючи можливість якомога більше виражатися у творчості. Діти дуже поважають і завжди прислухаються до думки таких батьків.

Батько-Скорпіон - це скоріше домашній диктатор, який виховує дитину тільки за своїм переконанням і не бере до уваги жодні заперечення ні свого малюка і його мами. Але при такому підході він насправді дуже сильно прив'язаний до дитині і його суворість скоріше для порядку. З ним бажано в усьому погоджуватися, але робити по-своєму. Своєю строгістю він на диво легко завойовує серця своїх дітей настільки сильно, що навіть матері ревнують своїх дітей до такого тата.

Батько-Стрілець - у що б то не стало намагається уникати такої ролі, так як вона для нього дуже незрозуміла і важка. Спочатку він може і запалився любов'ю до малюка, але незабаром просто махає рукою на всі проблеми, пов'язані з дітьми. Йому важко з немовлям, а поняття, такі як турбота і відповідальність для нього просто незбагненні. Але у міру дорослішання дитини, особливо в підлітковому віці батька-Стрільця з його дітьми може сильно зв'язати дуже міцна і вірна дружба.

Батько-Козеріг - підходить до проблеми виховання дуже серйозно, іноді починає діяти дуже формально і сухо. У своїй поведінці він виправдовується тим, що життя-сувора штука і дитина повинна бути підготовлена до всіх неприємностей життя в майбутньому. У Козерога-батька бажаність дитини займає головне місце. Якщо дитинка входила в його плани - то більш ідеального батька, друга і вихователя не можна знайти ніде. Але якщо він не планував ставати батьком саме зараз, то в процесі виховання він буде приймати зовсім незначну участь, а то й зовсім буде її уникати.

Батько-Водолій - з дітьми досить прохолодний, хоча це всього лиш такий стиль поведінки. Він буде намагатися прищепити малюкові широту інтересів і поглядів, розвивати його і творче та логічне мислення. Тато-Водолій володіє дивовижною здатністю любити дитину не афішуючи свої почуття, також керувати його вчинками, при цьому абсолютно не давлячи на малюка. Він завжди буде для дітей більше старшим товаришем і відданим другом ніж батьком.

Батько-Риби - до безумства любить дітей, часто навіть не своїх, балує їх і щиро обожнює кожного окремо і всіх разом узятих. Виховання ж він пускає на самотік, ну а якщо виникає бажання і він згадує, що він батько, намагається почати виховний процес, але виходить це досить безсистемно. Він майже завжди краще рідної мами знає, що саме потрібно його дитині в даний момент, так як духовний зв'язок з дітьми у нього дуже тісний.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору