Чоловік Водолій це дуже стримана людина. Іноді навіть буває нудним скиглієм. Водолій завжди бере до уваги тільки свою думку. Переробити або якось вплинути на нього просто неможливо. Саме тому він часто буває самотній. Хоча якщо захоче, то може проявити увагу і турботу, але це буде всього лише гра на публіку. Ніколи не робить перший крок. Жінці доведеться чимало постаратися, щоб зацікавити Водолія.

Чоловік-Водолій

У відносинах із таким чоловіком все жахливо нудно. І яскравій активній жінці він дуже швидко набридне. В своїх інтересах Водолій буде використовувати різні методи. Інколи переступаючи через принципи і обов'язки. Якщо ви колись будете мати справу з чоловіком-Водолієм, то будьте максимально уважні. В його світогляді немає нічого поганого в зраді заради своїх інтересів. І якщо Водолій зрозуміє, що йому щось більш вигідно, то без вагань кине все і піде, зрадивши довіру навіть самих близьких людей.

На роботі це не особливо старанна особа. Зазвичай Водолію добре підходить офісна монотонна робота. Він не проявляє, якогось креативу. І в грошах він теж мало зацікавлений. Хоча якщо гроші все ж таки будуть, то поставитьсяХлопець-Водолій він до неї з відповідальністю. Завдяки своїй скупості Водолії можуть мати великі рахунки в банках, про які ніхто не буде підозрювати. Щоб зробити велику покупку він буде дуже довго прораховувати варіанти, і шукати всілякі знижки. Загалом чоловік Водолій не поганий, але для нього в партнерки потрібна така ж спокійна і тиха особистість, здатна прийняти його таким, як він є. Якщо жінка зможе прийняти Водолія з усіма її примхами, то сімейне життя вийде цілком щасливим.

Спілкування Водолія безпосередньо залежить від його фізичного або психологічного самопочуття. Якщо йому буде неспокійно, то він ніяк не прикинеться що все добре. Єдиним правильним рішенням у цей момент для близьких людей - це залишити його в спокої. Взагалі для спілкування з Водолієм потрібно запастися чималим терпінням.

У ліжку Водолії дуже пасивні. Насолоджуватися сексом вони не можуть в повній мірі, так як вважають, що це другорядне заняття. Вони віддадуть перевагу любовним утіхам роботу в саду або за комп'ютером. І якщо партнерові буде з ним нудно, то особливих зусиль він проявляти не буде. Коли в родині чоловіка Водолія з'являються діти, вони ніяк не впливають на його життя. Він не братиме активної участі у їх вихованні. Але цілком зможе забезпечити їх усім необхідним.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору