Плітки про те, що Міла Куніс і Ештон Катчер зустрічаються, вже дуже давно ходять. Познайомившись в 1998 році на зйомках серіалу “Шоу 70-х”, актори дуже міцно здружилися і не переставали з тих пір тісно спілкуватися.

Ештон Катчер і Міла Куніс провели уік-енд разом з сім'єю

Навіть незважаючи на заяви Міли Куніс про те, що плітки про їх любовний роман – це цілковитий “абсурд”, акторів дуже часто бачать разом на публіці: то помітять на мотоциклі Ештона Катчера, то їх “застукають” в ресторані за поїданням суши. А нещодавно до того ж минулий День незалежності Ештон Катчер і Міла Куніс провели разом з родиною Міли .

Ештон Катчер і Міла Куніс провели уік-енд з сім'єю Ештон Катчер і Міла Куніс провели уік-енд разом

Любовна парочка була знову помічена і в цю неділю разом на зустрічі з батьками Міли. Зіркова парочка про щось поспілкувалася з Ельвірою і Марком Куніс, а потім, “осідлавши” мотоцикл Ештона Катчера, понеслася у невідомому напрямку.

Ештон Катчер і Міла Куніс провели романтичний уік-енд Ештон Катчер і Міла Куніс провели романтичний уік-енд разом

Створюється враження, що батьки Міли зовсім схвалюють вибір своєї дочки. Тим більше, Ештон Катчер може зачарувати абсолютно будь-кого – навіть рідні дочки Демі Мур готові зовсім не бачитися з матір’ю, аби спілкуватися з Ештоном.

Залишити коментар

*

Вгору