Езотерика – вчення, доступне тільки присвяченим, які не мають права поширювати його далі. Таємними навчаннями вважаються, наприклад, єврейська каббала, давньогрецькі містерії, гностичні вчення. В даний час таємними є учення масонів, теософів, антропософії.

Езотеричні знання – це таємні, приховані знання – все те, що століттями збиралося і зберігалося у різних народів, передавалося з покоління в покоління, втрачалося і виникало знов. ;D Це вікова мудрість, розуміння самого себе і знання життя.

Езотеричні знання

Справжня езотерика до останнього часу ніколи не була признана до уваги широких мас.

Сакральність езотерики була зумовлена ​​багатьма причинами, але основними з них є наступні:

  • не було дозволу згори
  • не було необхідності для широкого розповсюдження
  • складність осягнення для простого обивателя

У кінці XX століття в багатьох езотеричних колах (і перш за все в каббалістичні традиції), було прийнято рішення про поширення езотеричного знання в масах. Рішення це засноване на дозріванні основних причин, перерахованих вище.

Справжня езотерикаАстрологія, Магія, Медитація, Містика, Гадання, Ясновидіння, Парапсихологія і т.д. – Це все об’єднує одне: містична основа світогляду, яка знаходиться на протилежному полюсі з науковим світоглядом: наука базується на емпіричних, відтворених даних – аксіоми, а містика – на непізнаваних, невизначених поняттях.

Незрозумілий як магніт притягує шарлатанів і як серед моря обману відшукати істину? І чи часто вона взагалі є?

На жаль, незрозумілі феномени зазвичай, чомусь не можуть нагодувати голодних, вилікувати від алкоголізму і зробити економіку ефективною. *SCRATCH* Вони не можуть допомогти там, де необхідно реальна справа. Але вони можуть допомогти знайти ті інструменти, які б дозволили знайти шляхи виходу із складних і заплутаних ситуацій. Може бути, саме тому їх так важко перевірити і пояснити?

Для опису непізнаного легко скласти гарну теорію. Легко з розумним виглядом говорити про те, що важко перевірити. А якщо таємниця буття не вигадка?

Сильному духом цікавий світ навколо, саме вони згодом починають цікавитися цими речами.

ЕзотерикаЕзотерики, містики, завдяки безпосереднього переживання пізнають найглибші істини. Передбачається, що їм вдається безпосередньо доторкнутися до глибоких таємниць Всесвіту і людини не внаслідок сліпої віри, а за допомогою власного досвіду. Тому між справжніми езотериками, які належить до різних традицій і шкіл, ніколи не було розбіжностей і вже тим більше протиборства, – містичний досвід залежить від фундаментального пристрою людини і Всесвіту, а ці речі однакові для будь-якого народу і часу. Догматична неортодоксальність є найважливішою ознакою езотерики.

Але справжні дива й феномени відбуваються між людьми, коли вони роблять добрі справи. Коли вони посміхаються один одному. Коли любов поселяється в їх серцях …

Ось істинна езотерика, яка відкривається, завдяки пошуку, знанням і любові! *IN LOVE*

Залишити коментар

*

Вгору