Феншуй кухні

З точки зору фен-шуй, кухня відповідає за ваше благополуччя і добробут, за ваше фінансове становище. ;D Чиста, затишна, добре обладнана кухня розповість про те, що у вас немає грошових труднощів, про те, що біди обминають вас стороною. Неохайна, погано обладнана кухня вказує на фінансові труднощі, на постійні проблеми з грошима. Саме на кухні найчастіше використовують прийоми, що приносять багатство і достаток в будинок.

Отже, велика, добре обладнана кухня сама по собі вже є запорукою достатку і благополуччя. Однак це зовсім не означає, що ваша кухня повинна бути величезною і обладнаною за останнім словом техніки, вона перш за все повинна бути охайною і чистою, все має працювати.

Феншуй кухні і столової

Згідно з фен-шуй, плита – це наріжний камінь сімейного благополуччя. Тут готується їжа, це джерело грошей і достатку. По можливості розташуйте плиту так, щоб людина, яка готує на ній, могла спілкуватися з оточуючими і щоб вона не знаходилася спиною до дверей. Небажано ставити плиту в кут, в цьому випадку людина, яка на ній готує, буде відчувати себе обмеженою, що, у свою чергу, може вплинути на рівень доходів. З точки зору дизайну, найбільш сприятливою буде наступна розстановка: плита, раковина і холодильник повинні стояти трикутником – це значно полегшить роботу, людина зможе швидко і безперешкодно пересуватися по кухні від одного об’єкта до іншого.

Переконайтеся, що ваша плита справна. Якщо будь-які елементи плити пошкоджені (особливе значення мають нагрівальні елементи), це може значно вплинути на ваш достаток, ваш дохід може значно знизитися, у вас виникнуть фінансові труднощі. *SCRATCH* Кожен раз коли ви чистите плиту, то символічно «розчищаєте» шлях доходу, достатку й добробуту, демонструєте свій намір стати успішнішим і багатшим.

Кілька прийомів фен-шуй, за допомогою яких ви можете покращити зовнішній вигляд вашої кухні:

 • Встановіть хороше освітлення – це допоможе вам працювати і вкаже вірний шлях Ци.
 • Намагайтеся якомога частіше використовувати свою плиту – це підвищить ваш добробут.
 • Тримайте проходи на кухні вільними, не захаращувати їх. Це допоможе вільно пересуватися не тільки вам, але і Ци.
 • Організуйте кухонний простір, повісьте різні шафки і полички для кухонного начиння і спецій. Саме ці дрібниці можуть створити безлад і навіть хаос на кухні.
 • Переконайтеся в тому, що всі прилади працюють – це допоможе вам скоротити витрати.
 • Тримайте свою кухню в чистоті – це допоможе уникнути вам зайвих неприємностей зі здоров’ям і фінансових втрат.

Фен шуй їдальні

Як правило, їдальня розташовується між кухнею та вітальні, поєднуючи в собі риси обох цих кімнат як у практичному сенсі, так і в метафоричному: в їдальні ми їмо і спілкуємося з нашими родичами та знайомими. З точки зору фен-шуй, їдальня символізує одночасно ваше соціальне життя і стан ваших доходів.

Феншуй їдальні

Якщо ви рідко їсте в їдальні, то, можливо, відчуваєте деякі фінансові труднощі або певні проблеми у спілкуванні з оточуючими (проте стан і зовнішній вигляд вашої кухні, вітальні або кабінету можуть значно змінити ситуацію). Неохайна, використовувана, головним чином, не за призначенням їдальня може бути знаком того, що ви заплуталися, що в обох сферах вашого життя щось відбувається не так. Отже, якщо ви хочете досягти успіху як в соціальному, так і у фінансовому плані, вам необхідно привести свою їдальню в порядок за допомогою прийомів фен-шуй (оформляючи їдальню, не забудьте про кухню і/або вітальню: все у вашому домі має бути гармонійно і красиво).

Стан вашої їдальні здатний вплинути на стан вашого здоров’я, адже саме тут ви споживаєте їжу. Утихомирююча, затишна атмосфера їдальні сприяє доброму травленню. Ми пропонуємо вам деякі поради феншуй, за допомогою яких ви зможете впорядкувати свою їдальню. Наприклад, якщо ви хочете, щоб члени вашої родини були більш близькі, або вам треба поліпшити відносини з діловими партнерами або друзями, поставте в їдальні круглий обідній стіл – коло є символом єднання і цілісності. *OK* Якщо ж ви хочете стати багатшими, успішнішими і енергійнішими, тоді поставте в їдальні прямокутний стіл – прямокутник символізує зростання і рух.

Дуже велике значення має те, що ви їсте і як ви їсте, як сервіруєте стіл. Тут важливо все: колір, аромат, смак, атмосфера – всі ці фактори здатні надати великий вплив на ваше здоров’я, добробут і щастя.

Однак, якщо у вашій квартирі або будиночку немає їдальні, це зовсім не означає, що у вас немає друзів і грошей. У цьому випадку постарайтеся максимально упорядкувати те місце, де ви зазвичай їсте.

Феншуй кухні

Кілька прийомів фен-шуй, за допомогою яких ви можете покращити зовнішній вигляд вашої їдальні:

 • Ніколи не їжте на бігу або паралельно з іншими справами, процес поглинання їжі має стати для вас подібно ритуалу.
 • Уникайте сварок і суперечок під час прийому їжі – це може негативно позначитися на вашому травленні.
 • Не дивіться телевізор під час їжі, постарайтеся зосередити свою увагу на тих, хто обідає з вами.
 • Постарайтеся тримати їдальню в чистоті, приберіть всі непотрібні речі й сміття, які можуть стати перешкодою у вашому спілкуванні з родичами і близькими або ж стати причиною фінансових труднощів.
 • Відремонтуйте зламані меблі – вони можуть призвести до сварок і розбіжностей з вашими близькими або колегами.
 • По можливості, розсадіть всіх так, щоб ніхто не сидів спиною до дверей.
Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору