Хотілося б розповісти, як облаштовувати спальню за допомогою фен-шуй. Завдяки фен-шуй можна створити обстановку любові *IN LOVE* та гармонії в спальні і перетворити її на справжній храм любові.

Поради феншуй для облаштування спальні

Розташовувати ліжко потрібно так, щоб лежачи на ньому, ви могли бачити всіх, хто входить в кімнату – інакше, обоє з подружжя будуть нездатні контролювати своє сімейне життя. Якщо через меблі переставити ліжко вже неможливо – повісьте на стіну дзеркало, в якому ви будете бачити всіх, хто входить, але не себе – це вважається поганим знаком.

Фен-шуй спальні

Не варто ставити ліжко прямо напроти дверей у кімнату, а також головою або ногами до вікна. У цьому випадку потік енергії, що проходить, буде дуже бурхливим, роблячи життя подружжя неспокійним і приносячи конфлікти. Намагайтеся не захаращувати кімнату меблями і розставляйте її, обов’язково враховуючи положення ліжка в спальні – гострі кути меблів не повинні бути, спрямовані на лежаче подружжя.

Якщо поставити ліжко «правильно» не виходить, між ліжком і дверима можна розташувати ширму або велику рослину в горщику – вони «пригальмують» енергетичний потік. Вікна в цьому випадку краще завісити щільними шторами.

Фен-шуй вашої спальні

Уникайте відображення ліжка в дзеркалі. Наявність дзеркал в спальні часто є причиною розпаду подружніх пар з-за впливу третьої сторони. Це стає причиною невірності. Потрібно намагатися не мати в спальні жодних предметів, що асоціюються з водою («водних символів»), оскільки це також негативно впливає, як і дзеркала. До водних елементів відносяться і картини, на яких зображені морські пейзажі, озера і водоспади. Такі картини краще вішати в
вітальні, але ніяк не в спальні.

Фен-шуй для вашої спальніНадзвичайно обережно слід підходити до квітів у спальні. Вони символізують дуже потужну янську енергію і в спальні засмучують удачу в любові і подружніх стосунках. Тільки в одній ситуації квіти в спальні сприятливі, це буває тоді, коли необхідно прискорити одужання хворої людини.

Живі рослини також небезпечно ставити в спальні, вони створюють проблеми для сплячих, оскільки позбавляють енергії мешканців у нічний час .. Предметами, яких також слід уникати в спальні є гострі об’єкти, рушниці і зображення тварин. Всі вони серйозно псують фен-шуй вашої спальні. На ліжку подружжя повинен бути один загальний матрац, а не два роздільних. Тому що вони можуть послужити причиною ускладнень в сімейному житті, адже вони будуть символічно роз’єднувати, а не з’єднувати людей. *SCRATCH*

Феншуй спальніЖалюзі для спальні не підходять, їхні площини немов «розрізають» простір, – це може спровокувати хвороби. Взагалі, традиційні талісмани зони любові (а спальня – це все-таки найсильніша така зона) – це, перш за все, парні речі. Вони прекрасно активізують романтичну удачу і приносять сімейне щастя і благополуччя. У класичному Фен Шуй найчастіше використовуються зображення пари птахів, зазвичай качечок-мандаринок. Такий талісман символізує довгий, щасливий шлюб.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору