Не зовсім зрозуміле, дуже наукоподібне поняття “біоенергетика” вже стало невід’ємною частиною нашого життя. Нарівні з такими словами як “аура”, “езотерика“, “нірвана”, “рейкі“, “прана” і т.д. Ці висловлювання звучать досить часто, говорять про це зовсім різні люди. Тільки зміст, який вкладається в них, збігається не завжди. Людські уявлення про “біоенергетику” досить різні. З якихось причин вираз Біоенергетика викликає асоціації саме з екстрасенсами. Це далеко не так.

БіоенергетикаПрактично всі люди думають: “Біоенергетика – щось на зразок екстрасенсорних здібностей, якими володіють винятково обдаровані люди”. Люди, побачивши злу людину, розумно вважають що енергетика в неї також зла, недобра, від неї слід очікувати виключно чогось поганого, негативного. Наприклад пристріту або псування, “енергетичного вампіризму” (відбір енергії) і подібних речей. А добра людина випромінює добро, часто служить акумулятором, вона готова віддавати енергію.

Хоча поняття біоенергетики увійшло в наш побут, воно залишилося до кінця незрозумілим. Кожна домогосподарка, кожен школяр, які іноді дивляться телевізор, можуть пояснити що у кожного з нас існує якась оболонка, може бути навіть їх декілька. ;D Також вони розкажуть що Аура може бути здоровою, а може бути хворою. Кожна людина хоче мати здорову ауру, але мало хто знає, як можна це зробити, тому що не розглядає біоенергетику стосовно себе.

Ось як пояснюють поняття Біоенергетики у словниках:

Біоенергетика – наукова дисципліна, що досліджує енергетичні процеси в клітинах, тканинах, особинах, екосистемах і т.д. (Словник з природничих наук.)

Біоенергетика – (1) дисципліна, що вивчає процеси енергетичних трансформацій в процесі існування біологічних організмів і функціонування біосфери в цілому, (2) галузь знань про єдине інформаційне поле, про його взаємодію з біологічними об’єктами всіх рівнів складності. (Енциклопедія езотеризму)

БіополеПрирода біоенергетичного поля вже досить добре вивчена в наукових колах. Але існує певна маса людей, які вважають це шарлатанством. Більшість вчених мають таку точку зору: біоенергетичне поле – це носій людської свідомості. Воно керує біологічними процесами, біоенергетичне поле організовує існування і життєдіяльність матерії.

Якщо розглядати індивідуальне енергоінформаційне поле, воно є частинкою єдиного енергоінформаційного поля Всесвіту. Якщо говорити зовсім по-простому, у кожного існує своє поле. Воно піддається впливу з боку навколишнього світу, але також саме впливає на навколишній світ.

Про біополе люди знали ще в далекому минулому. Так як біополе неможливо побачити неозброєним оком, щоб відтворити факт його існування, на древніх малюнках зображували німб, світіння, яке вказує на те невидиме, що оточує людське тіло. Досить спірним є припущення про існування захворювань, що передаються енергетичним шляхом. З великою впевненістю ні підтвердити ні спростувати цю обставину ніхто не може. Більш висока, тонка енергія утворює навколо людського тіла досить рівні концентричні сфери. Фізично здорову людину описати можна приблизно так: “У вигляді фонтану, через верхівку енергія розливається по всіх сторонах над людиною, далі вона збирається в районі промежини для чергового підйому тіла вгору”.

Багато хто стверджує що бачать людську ауру. Задумливо дивлячись на людину, вони качають головою і кажуть: “У одного аура чорна, в іншого блакитна” і так далі. Не піддаючи сумніву здатність деяких людей бачити недоступне іншим, зазначимо таке: серед так званих “дійсно бачать” зустрічається досить багато недобросовісних товаришів, які створюють спотворене уявлення про біоенергетику. *SCRATCH*

Біоенергетичне полеЛюдина, що не вміє самостійно поповнювати енергозапаси, змушена вдаватися до допомоги інших. Або це неетичний метод – відбір енергії (вампіризм), або розуміння законів Всесвіту і вміння з ними взаємодіяти. Навчити людей збирати і користуватися своїми силами – це одне, а підживлювати їх своєю силою це інше. А так як від цього безпосередньо залежить його здоров’я, його настрій, працездатність, добре було б розуміти, що ж є індикатором чистоти поля. Ми знаємо приклади, що показують що при однакових умовах одна людина працює, не втомлюючись, а інша швидко стомлюється. Навіть якщо хтось насправді вміє надавати допомогу, він не повинен постійно “підживлювати” енергією тих, хто не вміє робити цього самостійно. Він може завдавати шкоди не тільки собі, а й пацієнтові.

Ще існує біоенергетика речей. Важливу роль відіграє енергія матеріалу, закладена в предмет. По-друге, енергетика людини, яка виготовила річ (наведена енергетика). Після придбання якої-небудь речі енергетика предмета буде або негативною, або позитивною. Це залежить від добрих чи поганих думок, побажань, які супроводжували передачу даного предмета.

Будь-яка річ сама по собі не є “поганою”, що несе руйнівну енергію. Той чи інший заряд несуть тільки почуття, думки людини, яка подарувала нам, продала цю річ. Так чи інакше, ми приходимо до того, що практично все залежить від самої людини, від її думок, від її почуттів, від ставлення до себе і оточуючих. Біоенергетичне поле існує у кожної людини. Кожну секунду свого життя ми впливаємо на своє оточення своєю поведінкою. 😉

Прийнято вважати, що стародавні цивілізації знали про біоенергетику, а також могли використовувати енергію і заповнювати її запаси. Але з часом знання про біоенергетику людством було поступово втрачено. У Всесвіті, частиною якого є людина, взаємопов’язане все. І якщо ми чогось не знаємо, не розуміємо, це зовсім не означає що явище не існує. Просто на даний момент воно недоступне нашій свідомості.

Знання про біоенергетикуПорада звернутися за допомогою до природи дуже хороша, але тут обов’язково повинен побут врахований такий факт: Природа після бездумного господарювання змінилася. Згідно з моральними законами, “все, що виходить від Вас, повертається назад”. Протягом тисяч років люди підкорювали природу. А природа навчилася захищатися від нас. Висновок: якщо древні цивілізації, що мають знання про біоенергетику могли черпати енергію, сили з Природи, для нас це не завжди можливо.

Ми несемо повну відповідальність за всі наші дії і вчинки. Ми перестаємо бути носіями негативної енергії, стаючи краще. Людині дуже важливо зрозуміти: кожен її вчинок, кожна думка, слово мають свої наслідки, які впливають на її оточення.

Біоенергетика – ціла наука, зі своїми законами і правилами; знання, яке людству необхідно відновлювати.

Залишити коментар

*

Вгору