Езотеричні техніки Рейкі. Що таке Рейкі, цього не знає ніхто. *DONT_KNOW*

Тому що це щось настільки більш об’ємне, ніж може вмістити людське розуміння, що всі спроби розповісти про те, що це таке, зводяться до опису деяких проявів Рейкі в нашому житті.

Рейкі

Для когось Рейкі може проявлятися, як всесвітня Любов, для когось – як загальна енергія, для когось – як Святий Дух. Для когось це Життя. А життя, воно буває дуже різним. Іноді милим і рожевим, іноді жорстким і суворим. Але завжди таким, яким його робить сама людина.

Рейкі – це велике таїнство

Слово Рейкі (або рейки) складається з двох частин Рей і Кі. Це японське слово. А японська мова дивно глибока. В одному складі може бути виражене і повсякденне і піднесене, і закон і дух, і свідомість і аромат, і спосіб і можливість.

Слово Рейкі в японській мові дуже давнє. І одне з його значень – це загальний Дух, той єдиний початок, з якого випливає все життя. Друге, що розуміється під словом Рейкі – це виникла близько ста років тому традиція, система природного зцілення доктора Мікао Усуї.

І третє – це практика, практика Рейки, особиста щоденна практика, доступна для кожної людини. І крім усього цього, це незрозуміле таїнство життя.

Що таке РейкіУ традиції Reiki Usui Shiki Rioho це таїнство передається через ініціацію. І це робить можливим отримати Рейкі для будь-якої людини, незалежно від її особистих якостей, умінь і іншого. ;D Було б бажання. Бажання, підкріплене дією – зверненої до майстра проханням про навчання. Практика Рейкі дуже проста, не потрібно ніяких особливих обдарувань, здібностей або ще чогось подібного.

І при цьому я не знаю жодної людини, у якого життя не змінилося б після того, як він прийшов в Рейкі. Рейкі, це не тільки можливість фізичного зцілення, це ще й можливість реального духовного зростання, настільки, наскільки сама людина готова і згодна.

Кожен отримує те, що для нього в даний момент найбільш необхідне.

Щоб розповісти, що таке Рейкі, цієї сторінки не вистачить. Не вистачить і самої товстої книги про Рейкі, яку ви могли б знайти. Просто тому, що неможливо осягнути неосяжне і пізнати непізнаване.

Рейкі – це велике таїнство, величезне, як саме життя. І його не можна вмістити ні в яку книгу. Але можна навчитися користуватися системою Рейки, можна отримати ініціацію і через це отримати передачу того, як можна жити в цій системі.

Езотеричні техніки РейкіА для того, щоб познайомитися, спробувати, що таке Рейкі, треба в ньому побути, наприклад, отримати сеанс у будь-якої людини, який має Рейкі.

На колі, або в себе вдома, де завгодно. Сеанс – це можливість відчути на собі, на своєму досвіді, можливість прожити Рейкі. А свій досвід завжди дорожче за будь-яку прочитану або почуту інформацію.

І якщо після такого досвіду десь всередині з’явиться голосок, який говорить: «Я теж це хочу, мені це треба», – тоді можна шукати майстра (або вибирати, зараз особливо шукати не треба), проходити у нього навчання і отримувати ініціацію. А якщо сподобалося, але ще не вирішили, що хотіли б займатися цим самі, то можна просто пройти цикл сеансів. *OK*

Залишити коментар

*

Вгору