Фен Шуй означає «вітер» і «вода». Це найдавніший вид мистецтва, який активно практикується вже більше 5 000 років у країнах Далекого Сходу, а сьогодні вже й по всьому світу. Так як ефективність правил Фен Шуй досить велика, тому консультація в області Фен-Шуй стало одним на сьогоднішній день з найбільш прибуткових бізнесів на Заході. 😉

Але, навчитися мистецтву Фен Шуй не так і складно самому. Існує кілька певних базових принципів Фен Шуй, зрозумівши дію яких, можна запросто застосовувати в будь-якій життєвій ситуації.

Мета мистецтва Фен Шуй – створення і управління позитивною енергією ЦИ

Фен-Шуй любовіНавчившись цьому мистецтву Фен Шуя, можна запросто зустріти свою другу половинку або поліпшити подружнє життя, матеріальний стан, здоров’я, дружбу і багато чого іншого, чого Ви захочете. Якщо людина практикує мистецтва Фен Шуй в поєднанні з нормальним, позитивним ставленням до навколишнього його світу, можливість швидкого і позитивного ефекту від Фен-Шуя значно зростає. Таким чином виходить, що людина в змозі активно впливати на свій успіх, свою долю, своє щастя.

Але, все ж Фен Шуй не творить миттєвих і блискавичних чудес. А також Фен-Шуй не лотерея. Однак, слідуючи основним традиціям Фен Шуя, перша дія виявляється вже через всього лише 9 днів після початку практики. ;D

В таємниці і тонкі енергії Фен Шуй можна заглиблюватися нескінченно довго, але ми вирішили на нашому жіночому журналі JIJOUR зупинитися на вивченні практичних порад про те, як знайти свою любов. Про що далі і йде мова.

Фен Шуй – допомога в пошуку справжнього кохання

Поради Фен Шуй про те як залучити в своє життя коханого і бажаного партнера, дружину або чоловіка, друга допоможуть абсолютно всім, хто цього хоче. І якщо Ви візьмете на озброєння поради Фен Шуй, то Всесвіт люб’язно в обов’язковому порядку пошле Вам саме такого особливого партнера, про якого Ви вже так давно мрієте або допоможе міцно зміцнити Ваші любовні або дружні відносини з існуючим партнером, другом чи коханим.

Фен-Шуй любові або як залучити любов у своє життя

  1. Щоб знайти ту саму людину, потрібно скласти дуже детальний і конкретний список побажань до майбутньої любові свого життя. Акуратно і ретельно написати все це на хорошому, якісному папері. Будьте пильні і постарайтеся записати у список найголовніші і необхідні риси характеру і зовнішності, які для Вас важливі у партнері. Цей продуманий список потрібно покласти в невелику, але дуже красиву подарункову коробку червоного кольору або обв’язати її червоною стрічкою. *OK* Розмістити коробку зі списком потрібно в південно-західному куті Вашої спальної кімнати.
  2. За Фен-Шую Місячна енергія значно збільшує шанси на знайомство з партнером (коханим) для шлюбу. Тому саме в спальню потрібно повісити картину з пейзажем місячної доріжки або місяця.
  3. Фен-Шуй коханняУ Вашій спальні ні в якому разі не повинно бути ніяких дзеркал. Так як у дзеркал є можливість відводити удачу в любові і партнерство з Вашого життя. Ще за правилами Фен Шуя, телевізор, який стоїть у Вашій спальні може запросто грати проти Вас. Так як телевізор має надвисоку енергію «Ян», яка діє досить руйнівно на партнерство і любов.
  4. Для того щоб залучити у своє життя кохану людину, необхідно повісити в квартирі фотографії або картини, на яких зображено чоловіка (якщо Ви – жінка) і жінку (якщо Ви – чоловік).
  5. За Фен-Шую морська раковина, яка знаходиться в південно-західній частині Вашої спальні, може залучити у Ваше життя любовного партнера або зміцнити вже існуючі стосунки з партнером.
  6. Щоб відшукати кохану і дорогу людину, потрібно організувати Ваше робоче місце в північно-західному боці кімнати, це може бути зроблено як у Вашій квартирі так і у Вашому офісі. А в східній стороні рекомендується встановити червоні предмети. Наприклад, фотографію, картинку, пенал, вазу та інше.
  7. Зображення павичів або інших птахів, наприклад, феніксів, яке знаходиться у вітальні Вашої квартири, принесе Вам невимовну удачу в сфері шлюбу і кохання або допоможуть Вам залучити у Ваше життя кохану *IN LOVE* людину.
  8. Ефективно працюють для залучення коханих так само і парна кількість предметів. Наприклад, скульптура пари воркуючих голубів, двох домашніх качок або двох прекрасних лебедів.
  9. Фен Шуй рекомендує в повний місяць запалювати пару свічок, які плавають в ємкості з водою.
  10. Готуючись до важливої зустрічі або побачення, вибираючи гардероб, подбайте про те, щоб в одязі було якомога більше деталей червоного кольору. Це значно підвищить Вашу енергію ЦИ.
Залишити коментар

*

Вгору