1 варіант гадання на картах

Візьміть 4 туза з колоди і викладіть їх в ряд, так починається гадання. Виберіть туза, назвіть його своїм і загадайте бажання. *OK* Потім перетасуйте колоду і зніміть її лівою рукою до себе. Починайте підкладати карти під тузи, коли це буде зроблено, подивіться на ті, що лежать під вашою карткою. Якщо п’ять з них виявляться однієї масті, то бажання здійсниться обов’язково.

Гадання на картах на виконання бажання

2 варіант гадання на картах

Перетасуйте колоду і зніміть її лівою рукою до себе. Тепер загадайте бажання або поставте запитання, на яке можна відповісти однозначно. Тепер витягайте з колоди карту. Якщо вона виявиться тузом або королем, то бажання ваше збудеться, а відповідь на питання буде вас влаштовувати. Якщо ви витягли даму або валета у цьому гаданні, то вам доведеться потрудитися для виконання свого бажання або ж знайти людину, яка вам зможе допомогти.

3 варіант гадання на картах

Згадайте бажання. Перетасуйте колоду і розкладіть 15 карт мастю вгору, відклавши тузи, які попалися. ;D  Так зробити три рази для воржіння. Якщо всі тузи вийдуть під час розкладів, ваше бажання здійсниться. Якщо ні, не впадайте у відчай. Воно обов’язково збудеться потім.

Залишити коментар

*

Вгору