До рун можна звертатися з будь-яким питанням. *THUMBS UP* Ви можете довідатися, що являє собою ситуація, яка вас цікавить, або попросити поради у Вищих сил, як вам вчинити. Постарайтеся розслабитися і повністю зосередитися на своєму питанні. Не дивлячись, дістаньте з мішечка одну руну, покладіть її перед собою. Зверніть увагу на те, в якому становищі вона виявилася – в прямому чи в перевернутому: відповідь, яку вона вам дасть, сильно залежить від цього. А потім можете прочитати, що йдеться про конкретне значення цієї руни. Пам’ятайте: чим глибше ви намагатиметеся проникнути в її унікальну таємницю, тим більш докладним і корисним виявиться відповідь на ваше запитання. Тому, як і в інших системах ворожіння, чим більше досвіду з рунами ви заробите, тим легше вам буде отримати необхідну інформацію.

Гадання на рунах

Основні методи гадань на рунах

 • Розклад з трьох рун (перший спосіб)
 • Розклад з трьох рун (другий спосіб)
 • Розклад “Доля”
 • Зодіакальне ворожіння древніх германців

Основний спосіб ворожіння на рунах

Вважається, що ворожіння на одній руні – найчіткіше, оскільки не дозволить вам відволіктися на сторонні ідеї, поки що зайві у вашій життєвій ситуації. У цьому ворожіння на рунах зближується з іншими східними системами – китайської і тибетської, які також рекомендують обмежитися одним ворожильним символом за один раз. Однак, будучи системою західною, ворожіння на рунах передбачає і інші варіанти, що включають використання декількох символічних знаків. Зверніться до них, якщо за допомогою однієї єдиної руни вам не вдасться отримати потрібну пораду. Пам’ятайте, що саме головне – вибрати той рунічний розклад, який буде особисто вам найбільш зручний, який буде, так би мовити, “слухатися” вас краще за інших. *OK* А це – теж питання практики і досвіду.

Розклад з трьох рун (перший спосіб)

Перш за все сформулюйте тему ворожіння. Це може бути якась спільна проблема, а може бути і окрема ситуація. Не рекомендується ставити питання про предмети, не пов’язаних один з одним у вашому емоційному сприйнятті. Наприклад, не питайте одночасно “про роботу” і “про любов”, якщо для вас це – дві різні теми.

Потім витягніть три руни по одній і викладіть їх в ряд справа наліво.

Розклад з трьох рун

 • Перша руна – описує суть ситуації, що склалася.
 • Друга руна – вказує на те, який напрямок дій від вас вимагається.
 • Третя руна – характеризує ситуацію, яка послідує за справжньою.

Як ви розумієте, даний розклад рун найкраще пристосований для гадання на ситуацію, хоча може бути використаний і для відповідей на питання більш загального характеру.

Розклад з трьох рун (другий спосіб)

Це гадання в більшій мірі відноситься до особистості, ніж до ситуації. У центрі уваги даного розкладу – ви самі, ваша особистість. Втім, з його допомогою можна також прояснити для себе і зовнішню ситуацію. Так що можете використовувати це гадання на рунах в різних цілях.

Витягніть послідовно три руни і викладіть їх справа наліво, як і в попередньому випадку.

Розклад з трьох рун

 • Перша руна – це ви зараз.
 • Друга руна – виклик, який кидає вам доля.
 • Третя руна – найкраще можливе вирішення ситуації (те, на що ви повинні орієнтуватися, до чого прагнути, і чого більше вам не слід було очікувати).

Розклад “Доля”

Цей рунічний розклад пропонують вам відомі дослідники різних окультних систем і таємного знання. ;D У даному ворожінні руни треба виймати по одній, викладаючи їх лицьовою стороною вниз, а потім відкриваючи в тому ж порядку, в якому вони були вийняті.

Розклад "Доля"

 • Перша руна означає минуле.
 • Друга руна – особа, на яку гадають: якщо ви розкладаєте руни собі, значить, це – основна характеристика вашої особистості на даний момент.
 • Третя руна – майбутнє.
 • Четверта руна – це “фундамент”, той ґрунт, в яку йдуть корені даної ситуації чи стану особистості.
 • П’ята руна – дія, очікувана від вас, завдання, яке ви повинні вирішити.
 • Шоста руна – показує, що вас чекає, якщо ви вирішите це завдання: це кінцевий результат вашої передбачуваної дії.

Зодіакальне ворожіння древніх германців

Розкладіть 24 руни у коло попарно лицьовим боком вниз. Тлумачаться руни відповідно до 12 знакам зодіаку та 12 астрологічними будинками. Порожню (Чисту) руну при цьому можна виключити. Якщо її не виключати, то остання витягнута руна (25-я) кладе в середину і являє собою як би підсумок всього ворожіння. 😉

Розкладати і розкривати руни починайте з того знаку, під яким народилася людина, на якого ворожать (або ви самі, якщо ворожите на себе). За традицією, знак Овна і перший астрологічний будинок розміщують або в крайній правій, або в крайній лівій позиції, відкладаючи від нього інші знаки у перерахованому нижче порядку проти годинникової стрілки:

 1. Овен: особистість, її природні схильності, спадковість, характер;
 2. Телець: джерело доходів і види витрат;
 3. Близнюки: родичі, друзі, близькі подорожі;
 4. Рак: будинок, сім’я, шлюб, батько;
 5. Лев: діти, мистецтво, задоволення;
 6. Діва: хвороби, повсякденні турботи;
 7. Терези: партнер, сім’я;
 8. Скорпіон: фізична смерть, секс, окультні здібності;
 9. Стрілець: релігійність, філософські переконання, далекі подорожі;
 10. Козеріг: кар’єра, професійний успіх, мати;
 11. Водолій: здійснення надій;
 12. Риби: таємні зв’язки, хвороби, окультні заняття, карма.
Залишити коментар

*

Вгору