Руни – це магічні й алфавітні знаки, які висікали на каменях, вирізували на дереві.

Рунами прикрашали різні предмети побуту, одяг, посуд, зброю, писали заклинання над входом у будинок і на носі корабля *OK* – одним словом, їх використовували повсюдно. Багато рунічних знаків мають найдавніше походження – вони походять від магічних символів кельтських жерців-друїдів, від яких згодом перейшли до німецьких, а потім і до скандинавських племенам.

Руни, виготовлення рун

Рунічна магія надзвичайно багатогранна. За легендою, кожна руна має священне походження і є священним знаком, має певний запас магічної сили і здатністю зв’язати нас з вищою силою.  Сукупність рун, разом з їхніми силами і зв’язками, утворює вже справжню магічну систему. Цю систему можна застосовувати і в ворожильних цілях: поєднання знаків можуть описати будь-яку можливу ситуацію.

РуниГоловне – пам’ятайте, що для успішного використання цих чудодійних знаків необхідно глибоко особистісне ставлення до кожної руни.

Постарайтеся якомога уважніше поставитися до укладеного у них змісту і добитися того, щоб кожна руна викликала у вас які-небудь особисті образи і асоціації. Тоді руни досить точно опишуть ситуацію, в якій ви знаходитеся, і те, що за нею послідує. ;D

Виготовлення рун

Руни краще виготовити самостійно. Придатними для їх виготовлення вважаються природні матеріали такі як дерево, глина або наприклад камінь.

Виготовлення рунВибравши матеріал, приступайте до накресленню рун. Кожну руну виготовляють не поспішаючи, намагаючись повністю усвідомлювати, що означає кожна з рун. Добре при цьому також подумки називати її по імені.

Після того як ви завершили виготовлення, складіть їх у мішечок з натуральної тканини або шкіри. Цей мішечок і його вміст бажано нікому не показувати. 😡 Перший час також не розповідайте про ваші ворожильні успіхи і досягнення. Не довіряйте свої руни нікому іншому – вони повинні знати тільки ваші руки.

Мітки: ,
Залишити коментар

*

Вгору