Вважається, що як зустрінеш новий рік, так його і проведеш. ;D Це стосується усього, в тому числі й вашого житла. Саме тому про чистоту та лад у квартирі слід попіклуватися заздалегідь, щоб потім не робити все за один день. Цю роботу ви можете розтягнути на два-три тижні, але так, щоб встигнути до свят.У справі генерального прибирання головне – це почати. А далі все піде, як треба.

Генеральне прибирання без проблем

Пам’ятайте, що не треба братися за все й одразу. Розділіть прибирання на модулі, тобто на невеликі робочі завдання.

Основні етапи генерального прибирання

Перший модуль генерального прибирання. Помийте вікна, виперіть штори, наведіть лад на підвіконнях, вимийте батареї.

Другий модуль генерального прибирання. Обов’язково позбудьтеся непотребу. Розберіть шафи та полички і відкладіть речі, якими ви не користуєтеся. Розподіліть їх на дві частини: те, що може бути використане для подарунків для не-найближчих знайомих, і речі, які можна віддати на благодійність. Все, що не потрапило в жодну з цих груп, сміливо викидайте. *OK*

Одночасно із прибиранням у шафах витирайте полички.

Третій модуль генерального прибирання. Прибирання у ванній та туалеті не займе багато часу. Вам треба лише вимити кахельну плитку, раковину, унітаз і сантехніку. Передивіться усі засоби, які стоять на поличках, можливо, дещо вже треба викинути.

Четвертий модуль генерального прибирання. Займіться передпокоєм. Прослідкуйте, щоб нічого зайвого не лежало на полицях і в кутках. Якщо знайдете взуття, яке вже давно не носите, викиньте його. Це ж стосується старих домашніх капців.

П’ятий модуль генерального прибирання. Почистіть килими на підлозі. У них забиваються сміття і пил. Вологе прибирання робиться в самому кінці. *YES*

Шостий модуль генерального прибирання. Враховуючи те, що готуватися до свята ви будете на кухні, а готувати ви, швидше за все, будете багато, треба розставити по місцях усі баночки і коробочки.

За день-два до новорічного свята слід пропилососити, вимити підлогу та витерти пил. Після цього можна переходити до закупівлі продуктів для новорічного святкового столу.

Залишити коментар

*

Вгору