Гевіна Россдейла звинувачують у зраді Гвен СтефаніПара оголосила про своє розлучення в серпні цього року, а Гвен вказала причиною розлучення «непримиренні розбіжності». Тепер, західні видання стверджують, що у Гевіна був трирічний роман з Мінді Манн, нянею їх трьох синів - дев'ятирічного Кінгстона, семирічного Зума і однорічного Аполлона.

Зі слів друга сім’ї , Гвен запідозрила зраду чоловіка, після того, як в лютому виявила занадто відверті повідомлення між Мінді і Гэвином. Також співачка виявила інтимні фото няні, які, мабуть, були пропозицією до заняття сексом. Влаштувати перевірку особистих повідомлень чоловіка Гвен Стефані порадили інші няні, які помітили їх листування.

Друг пари, також додав, що роман Гевіна і Мінді почався, коли народився Аполлон. Вони навіть займалися любов'ю в автобусі під час гастролей, після того як діти заснули. Мінді також приписують копіювання стилю Гвен, після розміщення компрометуючих фото в інтернеті.

Няня копіює стиль Гвен Стефані

Незважаючи на всі звинувачення, рокер все заперечував і стверджував, що це був лише невинний флірт, але в той же час звільнив няню. Хоча через кілька місяців він, мабуть, зізнався дружині в романі, що і змусило Гвен подати на розлучення.

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору