Попереду рік складний, важкий, але разом з тим досить цікавий і повчальний. Чи вдасться дізнатися, «хто друг, хто ворог, а хто – так» … – про це вам розповість гороскоп на 2012 рік.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Козерога

КозерігПерша половина 2012 року – період, коли ваші професійні справи будуть з різних причин гальмуватися, і найкраще, що вдасться зробити, – відновити старі зв’язки і завести нові. Частково цей процес вже пішов в другій половині 2011 року і зараз отримає своє логічне продовження. Разом з тим 2012 принесе ряд труднощів, розв’язати які відразу не вдасться. Так, підприємці і начальники можуть тривалий час вирішувати спірні питання з колегами з інших міст або країн. Партнери здалеку будуть вести себе не так, як планувалося і очікувалося, і це призведе до значного гальмування спільних проектів. Можливі також тривалі перевірки та проблеми юридичного характеру.

У службовця реальні конфліктні ситуації з начальством, і це може призвести до втрати місця роботи. Ви можете бути недипломатичними, негнучкими, і це відіб’ється на відносинах з багатьма людьми. Пам’ятайте про це і покоріть свою гординю, яка може зіграти з вами воістину злий жарт.

Друге півріччя 2012 року понад результативне. Професійне життя помітно пожвавиться, і це відчують всі, і бізнесмени, і службовці. Вільні підприємці можуть приступити до реалізації важливого проекту, і для цієї мети почнуть підбирати нову команду. У службовця з’явиться шанс отримати нову роботу з хорошими перспективами на майбутнє. В іншому варіанті покращиться ситуація на колишньому місці, і це дозволить виявити свої таланти в повному блиску.

Фінансова ситуація покращиться в другій половині року, що стане природним наслідком поліпшення професійних справ. Бізнесмен може розраховувати на хороший прибуток, а службовець – на підвищення зарплати.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Козерога

Перша половина 2012 року – непоганий час для закоханих. Можливо відновлення відносин з близькою людиною, що проживають в іншому місті або іншій країні, часті поїздки. А можливо й інше – ваша пасія приїде туди, де знаходитесь ви. Незважаючи на зближення, у відносинах можливі і проблеми, і вони будуть виглядати по-різному, залежно від того шляху, який був вже пройдений разом.

Гороскоп на 2012 рік для Козерога

У багатьох сім’ях виникнуть складнощі з батьками або літніми членами сім’ї, які можуть хворіти або переживати не найкращі часи. В іншому варіанті реальна серйозна сварка.

Недружні пари можуть багато сваритися і в самому складному випадку завести розмову про розлучення. Якщо ці тенденції вчасно не зупинити, саме так і станеться, і в цьому випадку обов’язково піде розмова про спільну власність, нерухомості. І шанс її втратити у вас досить великий. У багатьох виникнуть проблеми з родичами, і їх більша частина припаде на перше півріччя 2012 року.

І в цей же неспокійний час можливо додаток сімейства – у багатьох сім’ях з’являться діти або онуки.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Козерога

У першому півріччі зірки рекомендують вам бути уважнішими в поїздках і за кермом, а в другому – частіше відпочивати і пам’ятати про те, що життя – це не тільки робота.

Залишити коментар

*

Вгору