Для Чорного Водяного Дракона 2012 написаний вже досить грандіозний сценарій управління людськими долями і знаками зодіаку. Білий Кролик протягом 2011 року ретельно готував сцену для великих і божевільних подій і звершень, відійде тихо в сторону, поступаючись своїм місцем головному персонажу 2012 року – Чорному Водяному Дракону.

Гороскоп на 2012 рік

Амплуа Чорного Водяного Дракона – це злодій і герой в одній особі, абсолютно неординарний, що створює інтриги як в особистому, так і в світовому масштабі, при цьому переплітаючи їх одночасно і випробовуючи на міцність кожного учасника. Безвольні, ліниві і слабкі ні з чим швидко залишають арену, а ті особистості, в яких Дракон розпізнає гідного собі противника, можуть отримати в якості призу за хорошу свою гру весь світ на блюдечку.

Особливу прихильність Чорного Водяного Дракона заслужать активні, неординарні і обдаровані натури. Вчені зроблять свої відкриття, а таланти розквітнуть, привівши людство на новий рівень еволюції.

Тому дуже важливо на початку 2012 року позбутися всіх невирішених питань і старих проблем для того, щоб бути доступним і відкритим для кардинальних змін і сприйняття всього нового. Починайте вчитися, міняйте роботу, якщо Ви нею не задоволені, позбавляйтеся від віджилих відносин і непотрібних зв’язків, з’ясовуйте усі непорозуміння.

Гороскоп на 2012 рік за знаками зодіаку

Овни, Леви і Стрільці, як найактивніші знаки Зодіаку і представники вогненної стихії, в рік Чорного Водяного Дракона отримають певний бонус у вигляді подвоєного везіння, якщо не будуть сильно випробовувати на міцність долю зі спортивного інтересу і зловживати азартними іграми. Краще буде поставити удачу на досягнення намічених цілей, при цьому розширюючи у всіх областях діяльності горизонти застосування власних творчих здібностей.

Овен Лев Стрілець

Сумлінно граючи свою роль, яка їм відводиться в Гороскопі на 2012 рік, Овни, Леви і Стрільці легко зможуть створити собі імідж справжнього супермена і вдалого бізнесмена, що зробить їх в очах протилежної статі просто неперевершеними. Для справжніх жінок вогненної стихії, які мріють «вдало вийти заміж», Чорний Водяний Дракон надасть їм не одну подібну можливість, однак і тут необхідно діяти дуже винахідливо і брати в свої руки ініціативу.

Знаки водної стихії – Риби, Раки і Скорпіони в 2012 році знаходяться під ретельним заступництвом Чорного Водяного Дракона. Але, рік обіцяє бути досить складним, особливо в сфері фінансів. Тут обов’язково необхідно добре все зважити, перш ніж починати справу, яка пов’язана безпосередньо з досить великими грошовими операціями. Принаймні, страховка просто необхідна. Авантюри в даній сфері строго протипоказані, ви можете втратити абсолютно все, та й ще залишитися боржником. При правильній стратегії, є величезна ймовірність того, що ваш матеріальний стан покращитися.

Риби Рак Скорпіон

Різноманітні творчі здібності Риб, Раків і Скорпіонів Гороскоп 2012 рекомендує направити в глибини вдосконалення і самопізнання. Лише там ви зможете відшукати джерело натхнення і відкрити абсолютно нові знання, які обов’язково допоможуть вам зробити правильний вибір у вирішенні проблем і зрозуміти суть того, що відбувається в 2012 році.

Певна відстороненість від реального життя додасть Вашому образу загадковості і своєрідний шарм готичності в очах оточуючих, і це буде до вас притягувати протягом усього 2012 незвичайних людей і нестандартні ситуації.

Повітряним знакам – Водолій, Близнюкам і Терезам – Гороскоп 2012 ніяк особливих труднощів не визначив, але й особливо великих досягнень і злетів не передбачається також. Єдине, що може вимагатися за сценарієм від даних знаків зодіаку – більше працювати самостійно і не перекладати на чужі плечі вирішення своїх проблем. Безкарно користуватися матеріальною підтримкою родичів, друзів і постійною допомогою у Вас не вийде в 2012 році. Тому налаштуйте себе заздалегідь на самозабезпечення.

Водолій Близнюки Терези

Легке ставлення до виникаючих труднощів і неконфліктність зберуть людей навколо вас, для яких вам доведеться грати роль «жилетки». Не варто лякатися чужих «соплей», ви просто заробите репутацію виключного доброї і сердечної людини. Роль «батькової дочки» або «альфонса» в романтичних стосунках в 2012 році приречена на стовідсотковий провал.

Земним знакам – Тельцям, Дівам і Козерогам – Дракон відвів роль другого плану, які вимагатимуть активізації всіх творчих здібностей від них, щоб зайняти гідне місце. Так, в 2012 році їм доведеться досить багато займатися різними сімейними питаннями, побутовими – робити ремонт, міняти житло, миритися і сваритися, влаштовувати весілля близьких родичів, відвідувати стоматолога, виконувати різні доручення на роботі, які не пов’язані зовсім з професійною діяльністю, зустрічатися з класним керівником дітей і доводити одночасно, що той «не верблюд».

Телець Діва Козеріг

І основним є те, що від даної метушні ніяк не відмахнешся, усі важливі справи доведеться постійно вирішувати за принципом «фігаро там, Фігаро тут», при цьому не забуваючи про заробляння на шматок хліба. І, як «хеппі енд», наприкінці року Тельці, Діви і Козероги мають колосальні шанси отримати хорошу прибавку до зарплати, підвищення по службі, величезний спадок або взагалі змінять на більш високий матеріальний свій статус.

Абсолютно всіх знаків зодіаку в Гороскопі на 2012 рік у фінальній сцені під завісою чекає несподівана розв’язка. Брати участь у ній будуть абсолютно всі, навіть ті, хто вибрав для себе в 2012 році роль тихого глядача.

Залишити коментар

*

Вгору