Сьогодні дуже модно стало виходити заміж за іноземців. Не знаю добре це чи погано … але, може саме там ховається саме Ваша любов *IN LOVE* , чекає саме Вас з розпростертими обіймами.

Але, все ж як вдало вийти заміж за іноземця?

Як вдало вийти заміж за іноземця?Та просто перед тим як зважитися на цей крок потрібно зібрати якомога більше інформації про майбутнього нареченого, країни, умов, менталітету, все, що тільки може стати в нагоді щоб вдало вийти заміж за іноземця.

А ось парочку порад і рекомендацій, які повинні знати всі жінки, які вирішили вийти заміж за іноземця:

Заморські «принци» не такі як ми, вони можуть виявитися не такими вже розумними як хотілося б, освіченими і навіть багатими. Як правило рівень освіти, розвитку та й освіченість у слов’янських країнах вищі. Крім того, вони також небагаті. За нашим слов’янським мірками женихи достатньо забезпечені, але жити доведеться не тут, а там, де рівень життя значно вищий і дорожче. Ще кожній нації притаманний свій менталітет, який може з нашим не ужитися. Наприклад:

  • Італійці – дуже гонорові та егоїстичні. Вони вважають себе самими чарівними й розумними. Вони дуже гарно можуть доглядати за жінками, обдаровувати подарунками, водити в розкішні ресторани. У них дуже щедра натура, але, вийшовши заміж за італійця, жінка досить швидко усвідомлює, що для нього існує лише одна жінка – його мати. І з цим боротися не реально, тільки прийняти як належне.
  • Американці – дуже жадібні і досить самолюбні. Вони як правило ніколи не погодяться утримувати дитину та родичів своєї дружини. Вас не чекають ніякі театри, кінофільми, концерти – тільки телевізор. Жінці може повезти на оплачені курси англійської мови. А так лише 30 доларів на місяць на кишенькові витрати.
  • Англійці за своєю суттю дуже педантичні, але рівень педантичності залежить від соціального шару англійця. Простіше за все буде з простим робітником, він не буде скупитися на різні заклади, але поговорити про високе вам не вийде. Англієць середнього класу може підтримати світську бесіду, але ви повинні бути леді. Англієць високого класу буде весь час розповідати про свій визначний  рід. Він ніколи не зайде в метро або фаст-фуд. ;D
  • Французи відрізняються повною різноманітністю у всіх сферах життя. Картинна галерея або музей, кращий ресторан міста. Їх не цікавить, що приніс офіціант, важливіше посидіти в гарному закладі і вести світську бесіду. Найчастіше французи прикрашають дійсність. Французи дуже романтичні особистості. Закохуються швидко і пристрасно, але їхня любов може пройти також швидко.
  • Греки наділені дуже складним характером. Його натура агресивна, активна і імпульсивна. Він абсолютно не домашня людина, вдома сидіти не любить. З греком цікаво вести розмови про все на світі, крім історії Греції та про його предків. Греки обожнюють дивитися телевізор. Його досить складно одружити на собі, він до останнього буде розповідати про прекрасне майбутнє.
  • Німці пунктуальні, розважливі, акуратні, самовпевнені. Разом з тим відрізняються добротою й чуйністю. У них немає чоловічої і жіночої роботи, усе ділиться навпіл і разом.
  • Середній Схід. Тут важливо запам’ятати дві головні речі – обов’язково треба народити спадкоємця і навчитися смачно заварювати чорний чай. Якщо Ви не виконаєте будь-який один з цих пунктів, на Вас чекає розлучення без будь-яких пояснень.

Вийти заміж за іноземця

Можете бути готові до того, що щасливе сімейне життя з «заморським» нареченим може не скластися. Як правило слов’янські жінки там не працюють. *OK* В основному вони прибирають будинок, готують, взагалі займаються домашнім господарством. Багато «заморських» женихів вважають, що вони дуже допомогли бідній слов’янської дівчині, витягнувши її з цієї злидні. Тому впевнені, що тепер та йому повинна по вік життя. При цьому виконувати всі забаганки і тихенько виконувати мовчки.

Частенько забирають всі документи дружини і за непокору погрожують закриттям грін-карти або виду на проживання, депортацією абсолютно не знаючи імміграційних законів своєї країни. Запам’ятайте, всі документи повинні бути у Вас … ніколи їх нікому не віддавайте, заховайте їх, і так просто позбавити Вас грін-карти або виду на проживання Ваш чоловік не зможе. І якщо на Вас підняли руку або будь яким іншим способом гноблять телефонуйте в поліцію. Вам дадуть притулок, а ось Вашому чоловікові може світити пару років позбавлення волі. При цьому в багатьох країнах передбачений такий закон, який дає вам право отримати матеріальну допомогу та медичне страхування, а також право безкоштовно займатися на курсах мови країни у випадку якщо Ви, дружина-іноземка, постраждали від чоловіка-резидента країни.

Заміж за іноземця

Залишайтеся самими собою і знайте собі ціну, не занижуйте свою самооцінку. У «заморських» країнах дуже цінується наявність вищої освіти, тому що далеко не всі її можуть отримати. І наявність диплома про вищу освіту відкриє перед Вам хороші можливості, так як наш диплом еквівалентний місцевій освіті, але його треба лише перевести на їхню мову і дати роз’яснення до системи оцінок. Таким чином Ви зарекомендуєте себе як жінка з реальною професією. До Вас буде суспільство ставиться по іншому, та й чоловік теж. Ще великий плюс – працюючи і заробляючи гроші Ви не будете залежати цілком і повністю від чоловіка.

Сподіваємося, що ми відповіли Вам на питання «Як вдало вийти заміж за іноземця?«. І тому використовуючи дані поради, милі наречені, можна сміливо збиратися заміж за іноземця і стати повноправними дружинами «заморських» принців. 😉

Залишити коментар

*

Вгору