2012 зажадає від вас зібраності, цілеспрямованості, дисциплінованості та відповідальності. Тільки тоді все складеться добре, так стверджує гороскоп на 2012 рік.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Стрільця

СтрілецьУ першій половині року вам належить виконати великий обсяг важливої ​​і дуже складної роботи. Не варто сподіватися на те, що все вдасться з першого разу. Доведеться зіткнутися з різними обставинами, що утрудняють вашу роботу і саме просування вперед. Не пасуйте перед перешкодами: у міру того як будете їх долати, ви станете мудрішими, сильнішими і зможете набратися воістину безцінного досвіду.

Підприємці почнуть перебудову своєї справи і зможуть зробити її більш правильною і більш пристосованою до своїх зростаючих справ і вимогам часу. Звичайно ж, на це знадобляться і час, і серйозні кошти.

В організації службовця почнуться серйозні зміни, що змусить нервувати і хвилюватися. Проте нічого страшного не трапиться, і від змін професійні позиції можуть навіть зміцнитися. Не виключена й зміна роботи на більш масштабну і високооплачувану.

У цей період на вашому горизонті з’являться нові партнери, ймовірно, це будуть люди, що володіють багатьма можливостями. З їх допомогою вдасться рухатися далі і піднятися на іншу, більш високу соціальну ступінь. Відновиться зв’язок зі старими друзями, і їх підтримка буде дуже відчутною.

Фінансова ситуація протягом усього року буде досить нестабільною. І справа не в тому, що грошей не буде, а в тому, що витрат додасться. В одному випадку вони будуть пов’язані з розвитком справи, різними операціями з нерухомістю, в іншому – з потребами сім’ї, дітей. Однак постійно зростаючі доходи дозволять покрити всі витрати 2012 року.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Стрільця

У першій половині року романтичне життя може приносити одні тривоги і розчарування. Закохані можуть постійно сваритися і навесні – у березні-квітні – остаточно розлучитися. Але святе місце порожнім не буває: замість одних людей з’являться інші, і, швидше за все, це відбудеться в другій половині року. Період з червня по грудень в плані особистих відносин може виявитися кращим.

Гороскоп на 2012 рік для Стрільця

Може бути, ви вже кілька років не можете знайти собі гідну пару. І ось випадок представиться: на вашому горизонті з’явиться людина, що відповідає всім вашим очікуванням. Новий роман може виявитися серйозним і призведе до шлюбу, якщо не цього року, то в наступному, 2013-му.

Люди сімейні затурбуються проблемами дітей і вкладуть чимало коштів у їхні справи, виховання і навчання.

У багатьох з’являться плани, пов’язані з придбанням нерухомості, і важливі кроки, зроблені в цьому напрямку, вірогідні в другій половині 2012 року. Не виключено, що це станеться в іншому місті або іншій країні.

Складно буде парам у першому півріччі, коли їх відносини будуть в черговий раз перевірятися на міцність. І витримають це випробування тільки найстійкіші.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Стрільця

У першому півріччі ви можете відчувати себе неважливо. Втома від великого обсягу роботи може супроводжувати вас майже весь час. Зірки радять не нехтувати відпочинком, – інакше ваш організм може опинитися на межі серйозного зриву.

Залишити коментар

*

Вгору