У листопаді 2012 року Овнам потрібно буде підкорятися вимушеним змінам і обставинам. Як стверджує гороскоп на листопад 2012 місяць буде складний, друзі будуть провокувати на те, до чого ви не готові або будуть перешкоджати вам у починаннях, а події, що відбуваються вас можуть відкинути назад. До речі, останнє може виявитися для Овнів не так вже і погано, тому що ви можете утриматися від якихось поспішних або помилкових дій.

Але в цілому, Овни в листопаді 2012 року Дракона, швидше за все, досягнуть своєї мети якимись дивними способами. І далеко не за рахунок, а всупереч співчуваючим і покровителям. Очікується дуже багато біганини, а також переважання над інтелектуальними зусиллями фізичних. Замість того, щоб придумувати якусь дуже геніальну тактику, Овнам доведеться в листопаді 2012 року бігати по різноманітним торговим центрам, інстанціям і чергам. І швидше за все, часу буде зовсім не вистачати.

Гороскоп на листопад 2012 року для Овнів

У листопаді 2012 року Овен в любові – догматик. Все повинно бути для Овнів саме так, а не інакше. Також слід відмовитися від знайомств з чиєїсь наводки або від «побачень» наосліп. Коли зі справою мішаються почуття, зазвичай нічого доброго не відбувається.

Овнам не рекомендується протистояти великій кількості людей або бути на боці меншини. Тому що ви точно програєте. І хоча ви будете виправдовувати якимись високими словами свою невдачу, на жаль, на результат це ніяк не зможе вплинути.

Сприятливі дні у листопаді 2012 року для Овнів – 3, 6,16, 21, 25, 28

Несприятливі дні листопада 2012 року для Овнів – 2,5,13,20,25,30

Залишити коментар

*

Вгору