У вересні 2012 року Близнюкам краще більше скромничати, навіть якщо ви самі не вірите в те, що ваші особисті заслуги абсолютно мінімальні. Гороскоп на вересень 2012 рік радить це робити, оскільки:

  1. По-перше, якщо ви постійно будете повторювати собі, що ви не на стільки гарні, то ви і самі поступово почнете вірити в це, хоча б і частково. А це значить, що захочете довести собі та іншим, що ви здатні на більше. Тобто подібна поведінка послужить чудовим стимулом для самих себе.
  2. По-друге, дана поведінка підійме оточуючих у ваших власних очах, і вони стануть набагато краще ставитися до вас.
  3. По-третє, вас перестануть розглядати як конкурента (або в цьому питанні трохи розслабляться), і ви зможете в якійсь складній ситуації вийти переможцем.

Гороскоп на вересень 2012 року для Близнюків

У тому, що стосується минулого, у вересні 2012 року Близнюки можуть легко видавати бажане за дійсне. Тобто ви будете вірити в те, що відбувалося все саме так, як ви хотіли, хоча все було насправді зовсім інакше. По можливості не спирайтеся на власну інтерпретацію цих фактів і утримайтеся від гарячих суперечок на дану тему.

У вересні 2012 року для Близнюків травматизм сильно підвищується: ви можете оступитися, вас можуть штовхнути. Також представникам цього знаку зодіаку під час авіаперельотів слід бути більш уважніше – можливі неприємності й негаразди.

Сприятливі дні для Близнюків у вересні 2012 року – 2, 7, 11, 13, 22, 26.

Несприятливі дні для Близнюків у вересні 2012 року – 4, 6, 17, 21, 24, 30.

Залишити коментар

*

Вгору