Для Дів, за твердженням гороскопу на вересень 2012 рік, настає дуже спекотна пора. Найголовніше для Дів у вересні 2012 року – це усюди встигнути. Однак Діви собі стільки запланували на цей період, що це просто може виявитися неможливо. А ось енергії у вас буде предостатньо і вам буде здаватися, що можете звернути гори.

Гороскоп на вересень 2012 року для Дів

А ось від обіцянок слід триматися якнайдалі. У надії на свою енергію і сили ви їх дасте, а потім не впораєтеся і не будете знати, куди подітися.

Також будьте готові до пліток і чуток щодо когось із ваших близьких або ж вашого минулого. Дівам потрібно постаратися з’ясувати якомога більше інформації, тому що, якщо навіть те, що ви почули від інших, правда, то там ще предостатньо різних «фантазій» і перебільшень, які обов’язково потрібно припинити або навіть розвинути – як вам це здасться потрібним. У цілому Діви у вересні 2012 року вирішують всі проблеми далеко не самим прямими шляхами. Швидше за допомогою підступності і хитрості.

Вересень 2012 Дракона для Дів не підходить зовсім для експериментів із зовнішнім виглядом, так як не вийде виправити незадовільний результат або буде вельми складно це зробити. Дівам потрібно бути дуже обережними на дорозі, оскільки є велика небезпека дорожньо-транспортних пригод. А самі поїздки і подорожі будуть якимись незручними і невдалими.

Сприятливі дні для Дів у вересні 2012 року – 1, 3, 13, 14, 18, 25.

Несприятливі дні для Дів у вересні 2012 року – 4, 12, 15, 24, 27, 29.

Залишити коментар

*

Вгору