Козерогам у вересні 2012 року доведеться ретельно відстоювати свій авторитет, а може, і право власного голосу. Може вийде так, що вашу думку чи перестануть або не будуть приймати в розрахунок по тим чи іншим причинам.

Козерогам найбільш правильним буде заручитися не тільки підтримкою (необов’язково навіть тих людей, хто вище вас по статусу чи посаді, тут саме головне масовість), а й налагодити довірчі і дружні відносини з тими людьми, хто може бути відвертим з вами. Швидше за все, вам спочатку і допоможуть трішки, а потім доведеться самостійно справлятися.

Гороскоп на вересень 2012 року для Козерогів

І Козерогам варто сподіватися на наступного помічника, оскільки час іде, а «від берега сильно відносить». Найскладнішим для вас може виявитися те, що доводити вам доведеться словом, а не ділом. Отже, поки не поясните, чому це так важливо і що ви робите, на це ніхто навіть не зверне особливу увагу, оскільки вже звикли.

У вересні 2012 року для Козерогів також будуть досить успішними різні дослідницькі процеси. Ви будете щось дивитися і пробувати, що може з цього вийти. Одночасно виправлення і розгляд декількох варіантів не тільки допускаються, а й вітаються гороскопом на вересень 2012 рік.

Сприятливі дні для Козерогів у вересні 2012 року – 1, 5, 13, 16, 21, 29

Несприятливі дні для Козерогів у вересні 2012 року – 3, 7, 9, 12, 20, 28

Залишити коментар

*

Вгору