Леви у вересні 2012 року будуть недостатньо дипломатичні (як на роботі або в родині, так і з випадковими перехожими або знайомими). Але тим-не-менш Леви стануть більш чутливі до переживань і емоцій інших людей, до мотивів їх такої поведінки. Нехай навіть не одразу зможете відповісти на питання, що відбувається, але майже моментально відчуєте, що щось відбувається не так. І гороскоп на вересень 2012 року допоможе вам у цьому розібратися.

Гороскоп на вересень 2012 року для Льва

Було б дуже добре, якби погляди Львів стали набагато ширше, щоб вони стали набагато спокійніше ставитися до тих речей і людей, які раніше викликали відкрите неприйняття і негатив. Потрібно спробувати розглянути їх відсторонено.

У вересні 2012 року Леви будуть перебувати в стані постійного пошуку. Або ж будуть продовжувати пошуки – і, найвірогідніше, вони у вересні успішно і завершаться. Однак, від чогось таки доведеться відмовитися або змиритися з його відсутністю, але найчастіше це буде саме те, що вам потрібно.

Легко можете розраховувати на свою перемогу в змаганні, тільки якщо там все засновано не на швидкості. А у всіх інших категоріях ви будите на висоті, а от швидкість буде у вас вельми середня в цей період.

Контакти з іноземцями для Лева у вересні 2012 року Чорного Дракона будуть дуже вдалими і перспективними.

Сприятливі дні для Лева у вересні 2012 року – 5, 8, 11, 21, 25, 27.

Несприятливі дні для Лева у вересні 2012 року – 6, 10, 12, 19, 23, 29.

Залишити коментар

*

Вгору