Овнам вересень 2012 року принесе достаток обов’язків і справ. Причому, як стверджує гороскоп на вересень 2012 року, у другій половині місяця їх стане набагато більше, ніж у першій.

Найбільше перешкод і неприємностей доставлять досить неприємні події, до яких Овни зовсім не будуть готові. І можете не намагатися їх попередити або вирішити достроково – це однозначно не вийде. Оскільки дані події будуть насправді несподіваними й непередбачуваними. І буде вирішуватися лише після того, як ця подія відбудеться.

Гороскоп на вересень 2012 року для Овна

Взагалі, в житті Овнів випадковості у вересні року Чорного Дракона будуть відігравати велику роль, навіть в якійсь мірі стануть визначати його. Причому не якась вельми кардинальна подія, а запрошення в гості або простий телефонний дзвінок. Не варто відмовлятися від цього.

Вересень 2012 року – це найщасливіший період Овнів для того, щоб розвивати свої можливості і таланти. Якщо Ви хочете стати різносторонньою особистістю, тоді сміливо займіться самопізнанням. А якщо не знаєте, як уникнути помилок або з чого почати, тоді запитайте, не бійтеся. Оскільки у вересні 2012 року Овни будуть розташовувати до відвертості і довірчих бесід. Особливо в процесі спільної діяльності або проведення часу.

Сприятливі дні для Овна у вересні 2012 року – 8, 12, 20, 22, 27, 28.

Несприятливі дні для Овна вересня 2012 року – 1, 7, 16, 23, 25, 30.

Залишити коментар

*

Вгору