У Рака вересень 2012 року в цілому можна охарактеризувати як самий спокійний місяць у році, коли абсолютно нічого важливого не відбувається. Лише виняток являє те, чого давно очікуєте і те, до чого ви готуєтеся. Що ж стосується всього іншого, то гороскоп на вересень 2012 року передбачає, що ви можете або намагаєтеся приймати участь в тому, що до вас має лише непряме відношення або ж придумуєте якісь події у вашому житті (і потім сильно хвилюватися, що вони так і не трапилися). Однак, це теж досить непоганий спосіб зайняти себе на деякий час. А ще у вересні 2012 року Раки можуть перейти до того, до чого у них раніше не доходили руки (це буде пов’язано, швидше за все, з якимось вивченням чогось).

Гороскоп на вересень 2012 року для Рака

Взагалі, в питаннях навчання і освіти у Раків у вересні 2012 року Дракона може скластися злегка вимушена ситуація, якої краще поки підкоритися. І для того, щоб змінити умови або грюкнути дверима, час досить не підходящий. Так як ви можете підходити надто догматично до того, у кого які зобов’язання. Тобто, Раки почнуть вести себе як учні, які освоїли складну теорему і намагаються тепер застосувати її до місця і не до місця.

Для Раків поїздки у вересні 2012 року будуть дуже вдалими, а знайомства в цьому місяці будуть дуже цікавими і захоплюючими.

Сприятливі дні для Рака у вересні 2012 року – 4, 9, 18, 22, 25, 27.

Несприятливі дні для Рака у вересні 2012 року – 1, 12, 14, 16, 20, 24

Залишити коментар

*

Вгору