Для Риб вересень 2012 буде найвдалішим місяцем у році, як стверджує гороскоп на 2012 рік. Все йде за Вашим планом, Ваше суспільне життя просто вирує, ви затребувані у всіх сферах життя, а деякими людьми навіть і шановані. І для того, щоб все йшло як треба, вам зовсім не доведеться прикладати якихось суттєвих зусиль. Однак ось за тим, щоб не відбувалося жодних зупинок з вини когось із оточуючих, доведеться ретельно простежити.

Гороскоп на вересень 2012 року для Риб

До речі, коли все виходить, ви можете дозволити собі відволіктися, на щось переключитися. Дійсно можете. Але безболісно це пройде тільки в тому випадку, якщо ідея буде належати не вам і, крім вас, у цьому теж хтось візьме участь.

У вересні 2012 року Чорного Дракона авторитетом для Риб виявляться не тільки друзі, а й вороги. Оскільки перші, найімовірніше, поділяють вашу точку зору або ж роблять просто вигляд, що підтримують її. А ось другі, якщо ви десь прорахувалися, обмовилися, помилилися, не залишать від вашої ідеї навіть каменя на камені. А це означає, що вас наштовхнуть на більш геніальну думку. Хоча це буде виглядати дуже грубо і ви якийсь час не будете знаходити собі свого місця.

Сприятливі дні для Риб у вересні 2012 року – 5, 9, 14, 20, 24, 30.

Несприятливі дні для Риб у вересні 2012 року – 4, 6, 17, 21, 25, 28

Залишити коментар

*

Вгору