З одного боку, Скорпіони у вересні 2012 року проявлять зрілість і мудрість: вони виявляться хорошим порадником і для начальника, і для батьків. Швидше за все, навіть зможете запобігти якусь вельми неприємну історію, в яку міг хтось затесатися через дріб’язкову або серйозну помилку.

З іншого боку, Скорпіони будуть людьми далеко не з легким характером і вдачею, а це може сильно відштовхувати від вас безліч людей.

Гороскоп на вересень 2012 року для Скорпіонів

Таким чином і пройде вересень 2012 для Скорпіонів, в «колиханнях»: то людина наблизиться, то відскочить. Ви при цьому, швидше за все, зовсім не будете помічати, що щось не так. І більше того, Скорпіони будуть надавати трудомісткі послуги або готувати різноманітні сюрпризи та подарунки своєму оточенню.

Скорпіонам від знаменитої приказки «апетит приходить під час їжі» у вересні 2012 року потрібно відмовитися. Тобто потрібно визначити з самого початку те, що вам потрібно, замість того, щоб намагатися захопити в процесі все підряд. Тільки основного можете таким чином і не отримати. Тому відразу краще обумовлювати строки та обсяги «із запасом» – хіба мало як екстрена ситуація обернеться, а вже потім – тренуйте свою скромність. А взагалі гороскоп на вересень 2012 рік обіцяє Скорпіонам цілком вдалий місяць для реалізації своїх задумів.

Сприятливі дні для Скорпіонів у вересні 2012 року – 7, 13, 20, 23, 26, 30

Несприятливі дні для Скорпіонів у вересні 2012 року – 6, 9, 14, 17, 24, 28

Залишити коментар

*

Вгору