У Стрільців вересень 2012 буде виключно вдалим і перспективним для просування власних ідей, для будь-яких починань, а також для того, щоб зайняти те саме місце, яке Стрільці вважають найбільш відповідним для себе.

Гороскоп на вересень 2012 рік обіцяє, що всі поставлені цілі Стрільців будуть реалізовані. Якщо це буде стосуватися якихось людей, то Стрільці і самі до кінця не зможуть зрозуміти, чому ті здалися «на милість переможця». Отже, якщо ви хочете щось від когось отримати – дійте, і до кінця вересня 2012 року все у вас буде.

Гороскоп на вересень 2012 року для Стрільців

А ось в емоційному плані у вересні 2012 року Дракона Стрільцям може бути дуже важко. Ви зможете відчути незацікавленість і нерозуміння. Причому: ви намагаєтеся зрозуміти інших людей, і вам це вдається, а от зворотної віддачі – абсолютно немає. І це буде стосуватися як самих близьких людей (які будуть чимось своїм зайняті), так і тих, з якими періодично доводиться співпрацювати.

Перед тим як давати обіцянки, обов’язково подбайте про те, щоб вони були гранично конкретними. У свою чергу це не тільки дозволить виконати їх, а й відмовитися від необгрунтованих претензій, в разі їх виникнення.

Сприятливі дні для Стрільців у вересні 2012 року – 3, 11, 18, 24, 25, 2

Несприятливі дні для Стрільців у вересні 2012 року – 2, 10, 14, 21, 23, 30

Залишити коментар

*

Вгору