У вересні 2012 року Тельцям слід діяти згідно наявності вигоди. Якщо вигода є, то можна взяти велику відповідальність на себе: і вдома, і на роботі. Якщо вигоди немає, то ви не тільки швидко охолонете (навіть якщо вірите в високу мету, то ви все-таки дуже прагматичні), а й ще можете зіпсувати щось від надмірної своєї старанності (якщо не зможете відмовитися). Наприклад, доглядаючи за своїм літнім родичем, ви його оточите такою турботою, що в підсумку він перестане взагалі рухатися, що в його віці не зовсім правильно.

Гороскоп на вересень 2012 року для Тельця

Намічені плани Тельців на вересень 2012 року не будуть реалізовані на жаль, тому що їх відсунуть на задній план більш термінові насущні справи, які, за твердженням гороскопу на вересень 2012 року, наблизять Тельців більше до істинних цілей.

Тельцям також доведеться розплачуватися за свої минулі помилки, навіть може бути їх виправляти, починаючи все з самого початку (вами в цьому випадку обов’язково повинен хтось керувати). А ось минулий досвід у вересні 2012 року Тельцям доведеться піддати ретельному перегляду: те, що спрацьовувало раніше і те, чому вас учили, тепер зовсім застаріло, і про ефективне використання всього цього багажу можна навіть і не говорити.

Сприятливі дні для Тельця у вересні 2012 року – 4, 8, 13, 21, 23, 25.

Несприятливі дні для Тельця вересня 2012 року – 1, 7, 11, 15, 24, 30.

Залишити коментар

*

Вгору