Водолії у вересні 2012 року можуть не сподіватися на спокій. Ви весь час будете намагатися когось використовувати, а хтось в свою чергу, матиме на вас аналогічні види. Вам доведеться в черговий раз переконатися, що «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці».

Приваблива пропозиція про щось більш вигідне або про те, що давно вас так приваблювало, буде мати подвійне дно, підступ, може бути, навіть і не один. Так що зовсім не факт, що варто все-таки спробувати погодитися.

Гороскоп на вересень 2012 року для Водолія

Водоліям найбільші труднощі у вересні 2012 року Дракона доставлять залишкові явища, наслідки або ж спонтанно виниклі ускладнення. Основна причина в тому, що Водолії будуть вирішувати максимально швидко виниклу проблему (щоб вона не заважала вам у майбутньому) і тим самим способом, який їм здасться самим оптимальним саме зараз.

Гороскоп на вересень 2012 року стверджує, що Водолії не будуть продумувати, чим це все закінчиться, і в свою чергу можуть і поплатитися за це. Ви автоматично до того ж будете вчиняти якісь звичні, стандартні для вас помилки раз за разом. Ви спочатку навіть самі не зможете їх помічати, проте з боку вони просто здадуться кричущими.

Сприятливі дні для Водолія у вересні 2012 року – 2, 6, 17, 19, 24, 27

Несприятливі дні для Водолія у вересні 2012 року – 4, 7, 9, 18, 23, 26

Залишити коментар

*

Вгору