Козерогам у жовтні 2012 року доведеться визначитися з єдиною метою і якимось одним напрямком, і займатися лише ним. Решту життя Козерогам потрібно вибудовувати все навколо, щоб була можливість на що спертися в подальшому. Гороскоп на жовтень 2012 рік попереджає, що основний підступ криється в тому, що здібності Козерогів будуть дуже яскравими в жовтні 2012 року, і якихось власних рішень або пропозицій виявиться кілька, тому відмовитися буде досить складно. І ви просто боїтеся, що інша можливість може вам і зовсім не представиться. З цього приводу Козероги можуть і нервувати, і переживати, і зганяти невдоволення на своїх близьких і рідних. Однак все-таки від чогось, навіть від декількох варіантів, Козерогам доведеться відмовитися, причому назавжди. Це жорстко, зате ефективно.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Козерогів

У жовтні 2012 року нові знайомства Козерогів можуть дещо розчарувати. Також певні складнощі можуть доставити в жовтні 2012 року Козерогам родичі їх половини.

Деякі події жовтня 2012 Дракона Козерогами можуть сприйматися як безвихідні. Вони насправді були просто несподіванкою для вас, оскільки занадто величезна різниця між вашим особистим враженням (яке склалося на основі власного життя) і тим, що відбувається. Для того, щоб швидше зібратися з думками і знайти рішення, в тому, що трапилося, потрібно постаратися знайти логіку, здорове зерно, тоді вам стане зрозуміло, куди потрібно тепер рухатися.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Козерогів – 4, 9, 13, 16, 22, 28

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Козерогів – 7, 8, 15, 17, 25, 29

Залишити коментар

*

Вгору