Жовтень 2012 року досить складний місяць цього року, особливо в плані фінансів. Для того, щоб домогтися виконання бажаного, всім знакам Зодіаку слід завзято і наполегливо працювати. Нічого нікому просто так не дасться.

В особистому житті у всіх Знаків Зодіаку очікується нормалізація романтичних відносин з коханою людиною, бажання шукати і знаходити певну спільність у поглядах на взаємне життя, а також прагнення йти на взаємні поступки.

Гороскоп на жовтень 2012 року

Успіху досягнуть ті представники знаків Зодіаку, хто може проявити витривалість у боротьбі з перешкодами, завидне терпіння і вміння чекати. У жовтні 2012 року для всіх Знаків Зодіаку зростає на ґрунті неуважності й необережності небезпека побутових травм.

Доля може змусити всіх робити правильні висновки з життєвих неприємностей і проблем, а також виправляти старі помилки. Гороскоп на 2012 рік не рекомендує братися за кілька справ одночасно, краще робити все поетапно і по черзі.

Гороскоп на жовтень 2012 року для всіх Знаків Зодіаку

Гороскоп на жовтень 2012 року для Овнів

Гороскоп на жовтень 2012 року для Тільців

Гороскоп на жовтень 2012 року для Близнюків

Гороскоп на жовтень 2012 року для Раків

Гороскоп на жовтень 2012 року для Левів

Гороскоп на жовтень 2012 року для Дів

Гороскоп на жовтень 2012 року для Терезів

Гороскоп на жовтень 2012 року для Скорпіонів

Гороскоп на жовтень 2012 року для Стрільців

Гороскоп на жовтень 2012 року для Козерогів

Гороскоп на жовтень 2012 року для Водоліїв

Гороскоп на жовтень 2012 року для Риб

Головним уроком жовтня 2012 року є пильність, щирі стосунки і невпинна боротьба за істину і справедливість; у протистоянні оманам, інтригам, брехні і шахрайства у всіх сферах і на всіх рівнях нашого життя. Моральні норми, духовні позиції і наша послідовність у моральному плані для всіх знаків Зодіаку стануть визначальними для досягнення успіхів у справах і здобуття особистого щастя.

Найбільш активні в жовтні 2012 року Терези, Скорпіони і Стрільці.

Труднощі доведеться долати в жовтні 2012 року Овнам, Тельцям, Близнюкам, Скорпіонам, Водоліям і Рибам.

Залишити коментар

*

Вгору