Якщо Раки вважають себе надмірно емоційними або сором'язливими, то в жовтні 2012 року їм не тільки вийде впоратися з собою, а й навчитися взагалі триматися впевненіше, холодніше і спокійніше. Такий життєвий настрій, до речі, допоможе позбутися Ракам від того, що раніше сильно заважало або ж не приносило зовсім користі. І Раків не повинно ніяк бентежити, якщо мова йде про недавнє придбання (і зовсім неважливо, духовного чи матеріального характеру, або мова йде про якусь людину). Просто це не ваше! І чим раніше Раки зможуть це зрозуміти, тим буде краще.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Раків

У жовтні 2012 року Раки ризикують в любові потрапити в смішне становище. А ось у сімейних відносинах, швидше за все, ви віддалилися один від одного: у всіх свої справи, всі зайняті. І поки не зайшло все занадто далеко, варто спробувати зібрати всіх разом. На жаль, буде все скоординувати непросто, але у вас все вийде. І як стверджує гороскоп на жовтень 2012 року - сімейним стосункам це піде тільки на користь.

Раки в жовтні 2012 року Чорного Дракона зовні можуть сильно змінитися. Причому, найвірогідніше, або ви вирішите комусь наслідувати або ж подібність випадково виявиться. Враження в будь-якому випадку справите саме гідне. І не тільки тим, як ви виглядаєте, але і іншими своїми талантами і здібностями.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Раків - 4, 10, 19, 20, 28, 30

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Раків - 3, 9, 14, 18, 24, 29

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору