Попереду непростий час. Очікується багато проблем і вдома, і на роботі, і в звичному оточенні. Якщо ви потрапите в таку ситуацію, згадайте про те, що Бог не дає непосильних завдань.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Рака

РакПерша половина року – час складний і невизначений. У начальників і підприємців виникнуть проблеми з колегами з інших міст чи країн, які можуть виявитися не такими надійними, як це передбачалося спочатку. Хтось із колишніх партнерів або вищих персон може пред’явити досить жорсткі претензії, і конфлікти затягнуться на тривалий час. Разом з тим у діловому житті будуть і цілком позитивні моменти. Так, можлива непогана підтримка з боку друзів або людей, що займають високе положення в суспільстві. Проте користуватися нею рекомендується обережно, заздалегідь обговорюючи умови співпраці, щоб потім не зіткнутися з неприємними несподіванками.

У службовця виникнуть розбіжності з начальством, і вони будуть настільки серйозними, що доведеться подумати про звільнення. Однак пошук нового місця роботи може зайняти багато часу, тому розрахуйте все, щоб потім не опинитися біля розбитого корита.

Друга половина року більш спокійна, але не особливо результативна. Підприємці займуться організаційною роботою, можливі різні операції з нерухомістю, розширення справи. Цей період є як би будівництвом стартового майданчика для потужного зльоту, який чекає вас в другій половині 2012 року. Службовець може скромно робити свою справу, не розраховуючи на визнання і подяку, або залишитися тимчасово не при справах.

Втім, в цей час багато хто подумає про відкриття своєї справи або включаться в сімейний бізнес.

Протягом всього року ваші фінансові позиції нестійкі. Гроші можуть йти практично постійно, і це самим природним чином пов’язане з професійними труднощами.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Рака

У першій половині року у вашому оточенні з’явиться багато нових знайомих, але на серйозні відносини розраховувати все ж не варто. У другій половині року ви можете помітити порожнечу навколо – всі будуть зайняті своїми справами, і вам доведеться розраховувати тільки на себе, батьків, найближчих і відданих друзів. У цей час гороскоп на 2012 рік рекомендує вам зупинитися, зайнятися собою і запитати у своєї душі, що їй по-справжньому хочеться.
Гороскоп на 2012 рік для Рака
Люди сімейні займуться впорядкуванням побуту, можливі важливі придбання, такі, як будинок або квартира, дача. У більш скромному варіанті це може бути великий ремонт.

Недружні пари можуть прийняти доленосне рішення про розставання. Це буде справою складною і може розтягнутися на тривалий час.

Відносини з кимось з рідним значно ускладняться, і серйозні конфлікти вірогідні в першій половині 2012 року.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Рака

У першій половині року ваш енергетичний потенціал досить високий, і захворювання вам не страшні. Однак зірки настійно радять вам бути уважнішими в поїздках і за кермом. У другій половині року ви можете почувати себе не особливо бадьоро, можливе відновлення старих болячок або несподівана поява нових. Щоб цього не сталося, ведіть здоровий спосіб життя і прийміть превентивні заходи.

Залишити коментар

*

Вгору