Створюючи свою власну сім’ю, ми часто замислюємося над створенням затишного гніздечка. І тут народжується питання «Що краще квартира або будинок?«. *DONT_KNOW* Ну і природно грошове питання теж виникає, але в даній статті заглиблюватися в нього я не буду. А лише хочеться порівняти недоліки і переваги життя в будинку і в квартирі, які я вже встигла відчути на собі.

Квартира в центрі міста за і проти

Все своє дитинство і підлітковий вік я прожила в 2-х кімнатній квартирі в центрі нашого міста. На цьому етапі мого життя був лише один недолік – це тіснота, так як мені доводилося ділити кімнату разом з сестрою. Саме в тісноті квартира програє приватному будинку, немає ніякої можливості розширитися для більш комфортного життя або поміняти планування, правда бувають варіанти добудовуватися за рахунок купівлі квартири сусідів, але так не всім щастить. Сусідів нам чутно не було, так як будинок побудований з цегли з досить товстими стінами. Власне опалення і колонка, що абсолютно не характерно для квартир. Близькість всієї інфраструктури міста. Міський шум .. навіть не знаю, я його не помічала або просто з дитинства звикла. Загазованість вулиць була, є і буде, але від неї не сховатися ніде. Навіть за містом є машини, хоч і не в такій кількості.

Квартира або будинок?

Життя в центрі для активних людей, які люблять бути в курсі всього,що проходить і бути в близькості до нього. Але, мої батьки захотіли трохи спокою і вирішили переїхати в будинок, який вони паралельно будували, проживаючи в квартирі.

Яке життя в заміському будинку?

Все виглядало супер! Спокій, умиротворення, гармонія з природою, ранкова кава на веранді під спів птахів, вечірня чайна церемонія під зоряним небом і цвірінькання цвіркунів … а повітря, яке було чисте повітря і вода не каналізаційна, а своя з колодязя без смаку хлорки і відтінку іржі. І той простір, якого так не вистачало за життя в квартирі. Хороший шматок землі, на якому можна щось ще побудувати або вирощувати щось. І сусіди на досить далекій відстані. Але, єдине, що було не настільки райдужним – це відстань від твого будинку до всього, чого ти потребуєш майже щодня – робота, навчання, прогулянки, магазини і т.д. Добре якщо є машина, причому у всіх членів сім’ї, а якщо її немає, то справи йдуть зовсім не позитивно. Ще домашніх турбот по дому значно більше ніж у квартирі.

Заміський будинок

Заміський будинок – це благодать для людей, які шукають спокійне і розміряне життя. Мої батьки живуть там як у раю. Після цього, майже райського, проживання в приватному будинку було спільне проживання в квартирі в одному зі спальних районів міста.

Життя в квартирі спального району

Єдиний позитивний момент, який я поки знайшла – це те, що мій коханий *IN LOVE*  поруч. Відчула на собі всі принади центрального опалення – постійний холод, батареї ледь теплі, води гарячої ніколи не буває (я вже забула про гарячі ванни, які я так люблю), ще таке відчуття, що сусіди живуть не поруч, а в одній з тобою квартирі. У цьому районі крім купи будинків і «наливаьок пива, горілки» майже в кожному будинку нічого немає. А з розваг тільки двір для дітей і все. Я в дитинстві ходила на танці, плавання і малювання, а коханий мій не ходив на гуртки, так як у його батьків не виходило водити його в центр на них. І добиратися до центру чого варто, в нашому районі з транспортом туго.

Ой .. тут навіть не знаю, що сказати. Ілюзорне почуття безпеки, хоча у нас в основному всі кримінальні події саме проходили у спальних районах, в які найчастіше міліціонери не жадають заходити. Відносна близькість до місця роботи, у нас це переважно центр, але від заміського будиночка така ж відстань буде. Взагалі такий варіант не для мене. Може є міста, в яких спальні райони з розвинутою інфраструктурою та транспортом, але на жаль це не про наше місто.

Квартира

З цього всього я зробила висновок, що вибираючи місце для затишного гніздечка, потрібно добре обдумати все і не забувати про потреби всіх членів сім’ї. Обов’язково звернути увагу на транспорт, близькість мінімальної інфраструктури, ну і природно якісні характеристики будинку або квартири.

Взагалі в ідеалі я хочу жити в квартирі в центрі міста і мати невеликий заміський будиночок для відпочинку. *OK*

Мітки:
Залишити коментар

*

Вгору