Ви думаєте, що це ви обираєте квартиру? Зовсім ні! Квартира обирає вас! Парадоксальність цього твердження начебто відразу впадає в очі. Але давайте трохи розберемося. Дозвольте запитати: “Що впливає на життя людини?” *DONT_KNOW* “Так маса речей!” – Відповісте ви. І це буде правильно. Але що з них найсильніше? Очевидно, ви назвете виховання та освіта, щасливі або нещасливі зустрічі і, взагалі, удача чи невдача по життю.

Так і є! Залишається тільки запитати: “А що визначає ці зустрічі, що визначає успішність людини?” Ось тут-то і починається розгадка нашої таємниці!

Квартира вибирає вас

Світ так влаштований, що самі основні, найголовніші впливи на життя людини не лежать на поверхні. Те, що нам видно, є лише зовнішнім проявом якихось глибинних причин. Як можна побачити вплив долі на життя людини? (Зауважте, що ми не говоримо про фатальність, але лише про деякі зумовлені впливи). Як людина може побачити ці впливи? Тільки за подіями, які здійснюються, лише за те, що лежить на поверхні.

І тут виникає ключове питання! А чим формуються ці доленосні впливи? Що створює саме такий потрібний характер їх впливу? *SCRATCH* Відповідь і проста і складна одночасно: Інструментом в руках долі людини часто буває місце її проживання!

“Як, – запитаєте ви, – мій дім, моя квартира – це моя доля?”

Я вибираю квартиру або квартира вибирає мене?Саме, саме так! Місце, де ви живете, є тією енергетикою, яка впливає на вас абсолютно точно, вплив, якої і призводить до потрібного розвитку вашого життя. Воно як би налаштовує вас на вчинення певних дій.

Тут деякі з вас можуть обуритися: “А як же свобода волі? Свобода прагнень? Та й взагалі, адже людина – творець своєї долі!” “Дуже добре! – Скажу я вам, – ви абсолютно праві! Так, людина вільна, але тільки в межах того, що відпущено їй Понад!” (Давайте поки не будемо уточнювати, ким Понад, – нехай це буде окремою темою розмови).

Хто буде сперечатися про те, що ці рамки існують? Хіба насправді “кожна кухарка може управляти державою”? Кожна розумна людина погодиться, що у всіх різні здібності і різні можливості в плані самореалізації. Хтось стає Моцартом, а хтось щасливим на своєму городі. Хтось стає бізнесменом, а хтось сантехніком. Це цілком зрозуміло. Але, погодьтеся, що і бізнесмени бувають різними. Один заробляє на місяць тисячі доларів, а інший – мільйон! Та й серед сантехніків теж зустрічаються і заможні і з порожніми гаманцями.

Так у чому ж справа?

Моя квартира - це моя доляОсь тут ми дісталися до найголовнішого! ;D Як би не був зумовлений хід долі, в ньому завжди є свобода використовувати або максимум відпущеного, або мінімум. Скажімо, якщо вам судилося бути багатою людиною, то ви можете мати дохід в десять тисяч доларів, але, використовуючи всі відпущені вам можливості, можете мати і мільйон. Ось де собака зарита! Чомусь один, як би він не бундючився, так і залишається на своєму низькому рівні, а інший за що не візьметься, скрізь досягає успіху.

Ще раз хочу повторити: “Місце, де ви живете, – це енергія. Причому саме та, яка і потрібна, щоб життя потекло в певному щасливому руслі”.

Якщо вдуматися в це, то можна зрозуміти і зворотне твердження: “Щоб життя потекло в конкретному доленосному напрямку, людина вселяється в цілком конкретну квартиру”. Тобто, сама того не відаючи, перебуваючи на порозі нового етапу в своєму житті, людина змінює квартиру. При цьому вона опиняється в тій енергетиці, яка впливає на неї по-новому і змінює її життя.

Чи не здається вам тепер зрозумілим, яку роль відіграє квартира в житті людей?

Кілька років тому, коли важливість цього питання стала для мене очевидна, я відчув шок! Квартира – інструмент у руках долі людини! Було від чого впасти в прострацію. Однак з часом все вклалося в голові і встало на свої місця. Так, звичайно, щоб справити на людину сильний вплив, потрібні сильні кошти. Причому ці кошти не можуть бути короткочасними. Вони повинні бути постійно діючими. Але ж саме так і працює місце, де ми живемо. Довго і потужно!

Квартира - інструмент у руках долі людиниВдумливий читач, напевно, вже здогадався, що мова, звичайно, йде не тільки про квартиру. Мова йде про будь-яке місце, де ви проводите досить багато часу. У першу чергу, це, природно, місце, де ви живете, будь то квартира або ваш власний будинок. У другу чергу – це місце, де ви працюєте, ваш офіс, ваш кабінет. І в третю чергу – це місце вашого відпочинку, дача або заміський будинок.

Кожен завжди отримує те, що належить йому на цьому етапі життя!

А тепер цілком доречне і інше ваше питання: А чи можна що-небудь змінити? Відповім: так, можна. Але рівень цих змін завжди залежить від вас! 😉

Залишити коментар

*

Вгору