Тільці в жовтні 2012 року не будуть сильні в теорії і розрахунках, саме тому в процесі реалізації всіх планів будуть постійно виявлятися помилки і недоліки. Тому Тільцям не варто сподіватися на чіткий розпорядок дня: тут - відпочиваю, а тут - працюю. У жовтні 2012 року Тільцям постійно доведеться бути на сторожі. У тому числі і в неробочий час. Однак це з лишком окупиться Тільцям: ви зможете отримати бажане і задовольнити свої амбіції.

В любові Тільці в жовтні 2012 року будуть на коні за твердженням гороскопу жовтень 2012 року. Якщо на даному етапі Тільці боряться за свою любов, то у вас є всі шанси на перемогу. Якщо Тільці самотні і вас абсолютно це не влаштовує, то сміливо можете розглядати варіант любовних стосунків, які раніше до уваги навіть не брали.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Тільців

Що стосується труднощів і перешкод, то за великим рахунком, Тільці в жовтні року Чорного Дракона будуть самі в них винні. Ви будете вимагати від друзів занадто багато, забуваючи про те, що це вже не в перший раз відбувається, і це при тому, що в них ви потребуєте більше, ніж вони в вас. Також Тільці в жовтні 2012 року будуть ставити перед собою завдання, випускаючи з уваги, що в добі всього 24 години і що ви в цій справі не професіонал.

Жовтень 2012 року - не найкращий час для експериментів із зовнішністю і для зміни іміджу. Навіть сама стандартна стрижка у нового перукаря буде вельми сумнівного вигляду і якості.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Тільців - 4, 8, 13, 19, 26, 31

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Тільців - 5, 9, 14, 23, 27, 29

Залишити коментар
CAPTCHA
Refresh

*

Вгору