Гороскоп на 2012 рік дивовижним чином поєднає в собі здавалося б несумісне – удачі і тривоги, роботу та кохання. І ще – перед вами відкриється море можливостей, і ними не слід нехтувати – таких шансів життя дарує зовсім небагато.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Тільця

У першому півріччі у ваших справах йде досить складна смуга. Її не назвеш безперспективною, – ні, просто всі досягнення будуть даватися з великими труднощами, із затримками і проблемами. Однією з них можуть стати взаємини з кимось із друзів або з високими персонами.

ТілецьТут можливі різні непорозуміння, нещирість, конфлікти. У цьому плані досить показові березень і квітень. Іншою проблемою стануть взаємовідносини з колегами з інших міст чи країн. Зарубіжні зв’язки можуть розвиватися з перемінним успіхом і періодично доставляти вам багато тривог.

Підприємцям і начальникам рекомендується контролювати своїх підлеглих і те, що відбувається за спиною. Будьте також готові до перевірок і проблем юридичного плану.

Службовцям рекомендується з увагою поставитися до своїх обов’язків, а також до колег по роботі.

Вам може здатися, що рік у вас невдалий. Зовсім ні. Незважаючи на труднощі, розпочата в минулому році справа буде рухатися вперед, вже в другій половині 2012 року ви зможете отримати непоганий прибуток і піднятися на інший фінансовий рівень.

У різні періоди року службовцю буде запропонована нова робота, набагато краща, ніж та, що була в минулому, так що позитивний рух безсумнівно.

У першій половині 2012 року з фінансами ймовірні проблеми. Гроші будуть йти практично постійно, і в одному випадку це буде пов’язано з розширенням справи, його розвитком, а в іншому – з потребами дому та сім’ї.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Тільця

Життя особисте і романтичне може виявитися не менш важливим, ніж робота і кар’єра. Відносини у закоханих можуть постійно змінюватися, і в першій половині року багато пар опиняться на межі розлучення. У цьому плані досить показові березень і квітень.

Гороскоп на 2012 рік для Тільця

У батьків в цей же період можливі проблеми з дітьми, і тут доведеться згадати прислів’я: «Маленькі діти – маленькі біди, великі діти – великі біди».

Багато вирішать упорядкувати свій побут і покладуть немало сил і грошей на це героїчний подвиг. Можливо, все це почалося в минулому, 2011 році, і зараз просто отримає своє логічне продовження.

Можливий переїзд в інше місто, іншу країну або, в більш скромному варіанті, в іншу квартиру.

Транзит Юпітера по знаку Тельця принесе людям розчарованим та одиноким нові романи, але складатися вони будуть дуже і дуже непросто, у зв’язку з чим зірки радять вам проявити терпіння … Адже всім відомо, що представники зодіакального знаку Тельця володіють цією якістю в повній мірі.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Тільця

Велику частину року ваш енергетичний потенціал досить високий, і захворювання вам не страшні.

Залишити коментар

*

Вгору