Близнюками жовтень 2012 року може сприйматися як не дуже сприятливий період, хоча не відбуватиметься нічого особливого. Але Близнюків може не влаштовувати те, що вони недостатньо реалізують свої таланти, що доводиться за чужий рахунок жити, що доводиться задовольнятися тим, що дають, а не тим, що самі беруть.

У жовтні 2012 року у Близнюків в любові наступає виключно вдалий період, як стверджує гороскоп на жовтень 2012 року.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Близнюків

У жовтні 2012 року Чорного Дракона Близнюки будуть почувати себе маленькою дитиною, якій батьки вказують, що робити і щось купують, а щось ні. Таким чином жити набагато простіше, але менш цікаво. Однак ситуацію в цьому місяці, на жаль, Близнюкам змінити не під силу. Поки найкраще придумувати, як це можна буде зробити. Однак, відповідь, яка спокійно лежить собі на поверхні, Близнюків з причини своєї трудомісткості не влаштує. Але ж є й зовсім інші варіанти.

Якщо Близнюкам потрібно вирішувати питання, які пов’язані з офіційними інстанціями, то їм потрібно бути готовим до того, що вони далеко не все знають. Наприклад, законодавство може змінитися, і тепер від вас будуть вимагатися абсолютно інші документи.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Близнюків – 2, 4, 9, 17, 23, 29

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Близнюків – 3, 10, 12, 16, 18, 22

Залишити коментар

*

Вгору