Не пасуйте перед перешкодами! Сприймайте їх як можливість проявити свої найкращі якості, і тоді 2012 пройде зовсім непогано.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Близнюків

2012 можна умовно розділити на два абсолютно різні періоди. Перша половина року – досить складний час, коли у всіх справах буде помітно значне гальмування.

БлизнюкиПідприємці можуть займатися розширенням своєї справи, організаційними роботами, готувати ґрунт для подальшого ривка вперед. Можливі різні заходи з нерухомістю – придбання, ремонт або продаж робочих приміщень. Цей процес буде йти складно, з нескінченними затримками і проблемами.

Разом з тим виникнуть певні труднощі з друзями або з кимось із людей, що займають високе положення в суспільстві, і в багатьох випадках вони будуть пов’язані з фінансами.

У службовця в першій половині року ймовірні неприємності з начальством, а також проблеми фінансового плану. Не виключені серйозні і неспокійні зміни в структурі самої організації, що змусить нервувати і хвилюватися.

Зірки радять звернути найпильнішу увагу на своє оточення – з кимось із друзів ймовірні проблеми, і швидше за все, вони будуть пов’язані з фінансами.

Ситуація кардинально зміниться у другій половині року – в кращу сторону. Юпітер, планета успіху, переходить у ваш знак, і його вплив будуть відчувати всі, незалежно від роду занять. Підприємці та начальники ризикнуть почати нову справу, на підготовку якої пішла перша половина року.

У службовця є всі шанси знайти нову роботу. Вона буде набагато кращою, цікавішою попередньої і дасть можливість проявити свої таланти в повному блиску.

Більшість зв’яжуть свої плани з колегами з інших міст чи країн і зважаться на переїзд.

Гороскоп на 2012 рік обіцяє, що друга половина 2012 року – ідеальний час для навчання, отримання нових знань і, можливо, це відбудеться в місцях, далеких від рідного краю.

Фінансова ситуація також покращиться в другій половині року, що буде природним наслідком розвитку професійних справ. А в першому півріччі зірки рекомендують бути уважніше до фінансів: гроші будуть йти по всіх можливих напрямах, до того ж доведеться вирішувати складні фінансові питання, що виникли в оточенні.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Близнюків

У особистому житті багато змін, і для багатьох саме побутова, сімейна сфера стане головною в першому півріччі 2012 року. Можливий переїзд на нове місце проживання, у одних він може бути далеким, а в інших – не дуже. Цілком ймовірний великий ремонт, благоустрій будинку або квартири, дачі.

Гороскоп на 2012 рік для Близнюків

Сімейне життя може виявитися досить неспокійним – і в одному випадку це пов’язано з побутовими проблемами, а в іншому – з нестабільною ситуацією в сімейному колі. Подружжя переживають далеко не найкращий час, коли їхні стосунки значно затьмарять різні обставини. Можливі також проблеми з батьками або літніми членами сім’ї.

Друга половина року більш спокійна, хмари над вашою головою поступово розсіються – так чи інакше ви знайдете своє місце в житті і візьмете курс на краще майбутнє.

Для закоханих перша половина року також нестійка. Можливо, через побутові і фінансові проблеми вам буде зовсім не до кохання. З іншого боку, деякі етичні або грошові питання будуть заважати відносинам, і врешті-решт ви вирішите їх припинити, втім, з повної згоди своєї пасії.

Друга половина року дозволить вам зрозуміти, що світ великий і людей в ньому багато. У цей період є ймовірність цікавої і, можливо, доленосної зустрічі.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Близнюків

У першій половині року ваше самопочуття буде досить нестійким, і особлива обережність рекомендується людям, що мають хронічні захворювання шлунково-кишкової сфери. У другій половині 2012 року ваш енергетичний потенціал помітно покращиться, і захворювання вам не страшні.

Залишити коментар

*

Вгору