Для Дів жовтень 2012 року буде пов’язаний з якимись інтригами і скандальними історіями (не виключено, що ви станете одним з призвідників або авторів). І тим самим в якійсь мірі потішите навіть ваше марнославство.

Хоча, швидше за все, там особливо і пишатися нічим, або не було навіть ніякого розголосу, але Дівам все-одно буде приємно думати, що насправді все зовсім інакше. Можна лише сказати, що ви себе вважаєте для всіх більш цікавою і значущою персоною, ніж є насправді.

У постійних любовних відносинах у жовтні 2012 року у Дів можливі різного роду негаразди і приховане невдоволення один одним, яке якийсь час накопичувалося, однак, поки критичної точки не досягло. Що ж стосується нових любовних стосунків, то найбільш вдалими будуть ті відносини, до яких ви прагнули вже якийсь час.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Дів

У Дів в жовтні 2012 року Дракона можуть виникнути якісь законодавчі або правові ускладнення. Але ви активно ввімкнетеся в цю справу. І тому своїми або чужими руками дане питання буде вирішене настільки швидко і добре, наскільки це взагалі можливо.

У цілому Діви в жовтні 2012 року будуть консерваторами, не стануть звертати з наїждженої дороги. Так як вона була «наїжджена» особисто вами, і тому порахуєте, що це і є новаторським підходом, і зовсім неважливо, що йому вже пару років. Гороскоп на жовтень 2012 року стверджує, що навряд чи труднощі злякають Дів, особливо якщо вони будуть чітко розуміти, що вони за це отримають.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Дів – 8, 11, 14, 18, 23, 28

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Дів – 3, 9, 16, 24, 29, 31

Залишити коментар

*

Вгору