Прекрасний, яскравий, динамічний рік обіцяє гороскоп на 2012 рік для Дів! Ваші амбіції будуть задоволені, а ваші бажання здійсняться! Але нічого в цьому світі не дається даром – боротися за перемогу доведеться з усіх сил.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Діви

У 2012 році, і особливо в його першій половині, велике значення будуть мати зв’язки з колегами з інших міст або країн. Підприємці зроблять ставку на розвиток бізнесу в місцях, далеких від рідного дому, і не помиляться з вибором. Ці тенденції вже мали місце в 2011 році і зараз отримують своє логічне продовження.

ДіваРазом з тим відносини з окремими партнерами можуть приносити більше напруги. Вам доведеться, подібно танку, пробиватися через неясність, необов’язковість і, можливо, брехливість деяких людей, на яких ви робите ставку. У цьому відношенні досить показовими будуть березень і квітень, коли конфлікти досягнуть свого піку. Разом з тим виникнуть розбіжності зі старими друзями або з кимось з вищих персон. Швидше за все, вони будуть пов’язані з фінансами.

Друге півріччя більш плідне і спокійніше. Бурі залишаться позаду, а попереду – плідна робота, розвиток справи, визнання оточуючих. У службовця, починаючи з червня, є всі шанси отримати нову прекрасну роботу. Словом, ви зможете багато, тому сміливіше застосовуйте нові формули, ідеї та підходи. Настав момент зробити ставку на власні цілі і не озиратися щомиті на оточуючих.

Фінансова ситуація покращиться в другій половині року. Однак і витрат буде чимало. Їх велика частина може бути пов’язана з сім’єю, потребами дітей, близьких людей. Втім, грошей у вас в 2012 році вистачить на всіх, і це не може не радувати.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Діви

Особисті відносини в першій половині року доставлять багато тривог. Марс близько півроку знаходиться у вашому знаці, і це зробить вас запальним, нетерплячим і не в міру агресивним. Це відіб’ється на відносинах і людей сімейних і тих, хто ще не пов’язаний узами шлюбу. Однак і вина ваших партнерів теж є. Ви можете зіткнутися з нещирістю, обманом, небажанням щось прояснити в стосунках. Домогтися правди тут не вдасться, ваша наполегливість і агресія можуть просто потонути в болоті різного роду неясностей або відвертої брехні. Втім, це стосується тільки людей, які вже мають проблеми в минулому.

Гороскоп на 2012 рік для Діви

Дружні пари затурбуються проблемами дітей і можуть вкласти чимало коштів у їх виховання, навчання або інші потреби.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Діви

У 2012 році ваш енергетичний потенціал досить високий і захворювання вам не страшні. Однак у першій половині року остерігайтеся екстремальних ситуацій і будьте уважні за кермом.

Залишити коментар

*

Вгору