Жовтень 2012 року – досить складний місяць у Левів. Він наповнений серйозними проблемами, які будуть неабияк вас нервувати і засмучувати. Різні обставини можуть складатися досить дивно, часом навіть лякаюче, що спричинить за собою інтерес до прикмет і забобонів, або навіть можете згадати на тлі цього про якісь свої забуті комплекси. Зовсім не виключено, що абсолютно нічого важливого не відбудеться як раз тому, що ви цього боїтеся. Гороскоп на жовтень 2012 року категорично не рекомендує займатися будь-якими магічними техніками і практиками – результат буде абсолютно іншим, а з наслідками виявиться вельми складно впоратися.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Левів

Якщо Левам було щось неясно в поточних любовних відносинах, то в жовтні 2012 року їх чекає осяяння. Левам у жовтні 2012 року Чорного Дракона можна міняти обстановку і купувати різноманітне рухоме майно. Було б дуже добре всією сім’єю кудись з’їздити.

Леви в жовтні 2012 року Дракона будуть на льоту схоплювати будь-яку інформацію, а також відразу її використовувати і застосовувати. Однак, так само швидко Леви можуть її і забути потім. Себе найкраще проявите в якихось одноманітних, монотонних заняттях, під час яких ви зможете думати про щось своє особисте. Як раз-таки через абстрагованість, ваш результат може перевершити будь-які очікування. І не варто боятися запізнень, будь-яка ситуація складеться таким чином, що все одно ви встигнете.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Левів – 2, 6, 15, 19, 27, 31

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Левів – 1, 8, 16, 20, 24, 29

Залишити коментар

*

Вгору