Ваше життя стає яскравішим і разом з тим більш неспокійним. Ви отримуєте чудову можливість проявити свої найкращі якості, так вам передбачає гороскоп на 2012 рік.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Лева

Ваша кар’єра набирає обертів. Доведеться брати на себе відповідальність у багатьох питаннях, і всі важливі рішення приймати самостійно. Буде нелегко, але вас це зовсім не турбує, адже ви на коні і купаєтеся в променях загальної уваги.

ЛевУ першому півріччі 2012 року підприємці і начальники продовжать реалізовувати ідеї, насилу виношені і вже частково втілені в життя влітку, восени минулого року. Незважаючи на зміцнення позицій, у першому півріччі 2012 року доведеться зіткнутися з цілим рядом проблем. Так, не виключені фінансові складності, пов’язані зі зростаючими можливостями у справі. Разом з цим доведеться вирішувати складні питання з партнерами з інших міст чи країн, а також і питання юридичного характеру. Зірки рекомендують суворо контролювати підлеглих і уважно відстежувати всі гвинтики своєї справи.

Авторитет службовця виросте, але і йому розслаблятися не варто. Хтось із колег може періодично вставляти палиці в колеса, заздрячи явному успіху. Не виключені підвищення по службі або пропозиція нової роботи.

У другій половині року на вашому горизонті з’являться люди, що займають високе положення в суспільстві, вони підтримають ваші починання. Відновляться старі дружні зв’язки, з’являться нові знайомі, і так, день за днем ​​ви стаєте фігурою яскравою і популярною в своєму колі.

Фінансова ситуація нестійка. І справа не в тому, що грошей не буде, а в тому, що витрати значно збільшаться. В одному випадку це пов’язано з рішенням професійних завдань, а в іншому – з потребами дому та сім’ї.

Будьте особливо обачні з грошима та іншими матеріальними цінностями в лютому, березні і квітні 2012 року.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Лева

У першому півріччі 2012 року ви станете справжнім трудоголіком, і вам буде зовсім не до кохання і ніжних почуттів. Може бути, саме тому і в подружжі і в закоханих у відносинах намітяться тріщинки. І якщо подружжя це якось переживуть, то закохані навряд чи. Криза у відносинах досягне піку в лютому-березні, і дуже багато пар будуть близькі до розставання.

Гороскоп на 2012 рік для Лева

Багато сімей почнуть упорядковувати своє житло і в першому півріччі вкладуть чимало коштів у цю героїчну справу. Можливо, все це відбудеться в місцях, далеких від рідного дому.

У другій половині року ви станете більш вільні, і у вашому оточенні з’являться цікаві персони. Романи цілком реальні, але, як припускають зірки, на короткий проміжок.

У батьків у другій половині 2012 року виникнуть проблеми з дітьми, але можливо просто доведеться вирішувати питання виховання, навчання і витрачати на це гроші.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Лева

У першому півріччі 2012 року ускладнення можливі у людей, що мають хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту. У цьому випадку згадайте про дієти і ведіть здоровий спосіб життя.

Залишити коментар

*

Вгору