У жовтні 2012 року гороскоп на жовтень 2012 року радять Терезам вести себе досить зухвало. Не варто думати про сторонню точку зору і замислюватися про те, яке враження це справить на оточуючих. Те, що Терези будуть робити, сподобається далеко не всім, і не виключено, що навіть викличе осуд у деяких. Але якщо ви не вирішите спробувати, то будете ще дуже довго картати себе за боягузтво. Особливо в тому випадку, якщо паралельно хтось з вами вирішиться таки, а ви – ні.

Також Терезам в жовтні 2012 року не варто вимагати підтримки і сприяння від своїх близьких. Невтручання – це буде вже відмінно.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Терезів

Якщо ви самотні, то Терези у жовтні 2012 року можуть бути таким станом речей цілком задоволені: ні з ким не потрібно узгоджувати свої плани, ніхто не вказує, що робити. Від розваг Терези у жовтні 2012 року Дракона навряд чи зможуть відмовитися. І тут якраз таки не виключено виникнення безлічі труднощів: демонстрація своєї сексуальності може виявитися джерелом серйозних проблем. У постійних стосунках і з сім’єю ви можете вести себе занадто напористо і різко.

У характері Терезів у жовтні 2012 року загостриться гидливість і скрупульозність – найкращі якості, щоб навести порядок і в стосунках, і в справах. Також Терези виявлять підтвердження чужих слів, раніше в які вони не вірили. Однак вас може сильно розчарувати близька людина, якою раніше ви захоплювалися. Мінус цього місяця для Терезів в тому, що ви будете до себе недостатньо вимогливі. Ви зможете порахувати, що те, що ви вже зробили, – абсолютно достатньо. А коли це вже сталося – вам здасться це і не таким уже й важливим.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Терезів – 2, 9, 14, 15, 19, 23, 30

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Терезів – 8, 15, 20, 27, 28, 31

Залишити коментар

*

Вгору