Головний девіз 2012 року – дисципліна і акуратність. Гороскоп на 2012 рік говорить, що Вас чекають чіткі рамки, обмеження, і не варто сподіватися, що все вдасться з першого разу. Але найголовніше-вдасться з другого!

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Терезів

ТерезиПерша половина 2012 року – досить складний час. Від вас буде потрібно немало зусиль, щоб триматися наміченого курсу. Попереду чимало роботи, і просуватися вперед доведеться не поспішаючи, вибравши оптимальний підхід і правильно розставивши пріоритети. Підприємцям і начальникам слід приготуватися до того, що активізуються як таємні, так і явні недоброзичливці, і вони спробують витягти на світ божий те, що було б бажано залишити в таємниці. Ви будете оточені чутками, інтригами, підвищеною увагою перевіряючих інстанцій. Пік неприємностей припаде на лютий-березень, але у неявній формі вони можуть йти з самого початку року. Начальникам і підприємцям рекомендується з увагою поставитися до підлеглих: можливо, не всі вони відповідальні і надійні.

Службовцю слід бути уважнішим до колег, оскільки хтось із них спробує змістити вас з насидженого місця. Можливі також і проблеми з начальством і зміни в організації.

У другому півріччі ситуація зміниться на краще. З’являться нові можливості, і в одному випадку вони будуть пов’язані з новою роботою, а в іншому – з переїздом в інше місто або іншу країну і повним оновленням життя. Можливо також активна співпраця з колегами з інших міст або країн. Ці сприятливі тенденції отримають своє продовження і в наступному, 2013 році.

У першому півріччі фінансова ситуація може виявитися нестійкою, що буде природним наслідком професійних труднощів. У цей складний час вам можуть допомогти батьки, близькі люди. Цілком реальний прибуток і від операцій з нерухомістю. У другому півріччі з грошима стане легше, але не настільки, щоб відчувати себе абсолютно комфортно. І все ж безгрошів’я вам не загрожує.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Терезів

У житті сімейному багато проблем. Сатурн, міцно влаштувався у вашому знаку зодіаку, вимагає обережного, дипломатичного відношення до партнера. Вимогливість і критичність зараз недоречні і обов’язково приведуть до серйозних проблем.

Гороскоп на 2012 рік для Терезів

Можливо і охолодження подружжя один до одного, яке почалося не зараз і не в цьому році, а набагато раніше. У цьому випадку 2012 рік може стати рисою, що розділяє тих, чиї відносини вже давно себе вичерпали.

Дружні пари ледве можуть вирішувати якісь складні і спірні житлові проблеми.

Для закоханих найкращий час – друга половина 2012 року. У цей період можливе відновлення старої дружби, колишньої прихильності і поява нових знайомих. Словом, нудьгувати не доведеться!

У другій половині 2012 року більшість задумається про переїзд в інше місто або іншу країну і в різні періоди 2012-2013 року втілять свої плани в життя.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Терезів

У першій половині 2012 року ваш енергетичний потенціал невисокий, можливе загострення старих захворювань або несподівана поява нових. До того ж у березні-квітні є велика ймовірність травмонебезпечних ситуацій.

Залишити коментар

*

Вгору