У жовтні 2012 року Рибам доведеться підлаштовуватися під різні обставини. Причому на початку жовтня Рибам буде досить складно отримати з такої поведінки хоч щось, але це стане згодом приносити добрі плоди.

Рибам потрібно ретельно відстежувати, скільки часу і що займає. Риби схильні в жовтні 2012 року перебільшувати і відсутність пробок в місті, і швидкість машини, і свої сили. У результаті ви будете не встигати, запізнюватись, псувати свою репутацію, навіть можливі травми в поспіху. Також потрібно перевірити, чи не робите ви чогось зайвого. Так як це цілком може статися, якщо ви не зможете розуміти, що потрібно саме від вас.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Риб

Негаразди в сімейному житті у Риб у жовтні 2012 року будуть виникати через різні побутові проблеми, невиконані обіцянки та відсутність своєчасних дій. Риби в жовтні 2012 року Дракона зможуть змінити якимось чином свої житлові умови, але навряд чи вони покращаться. Просто все стане по-іншому.

У нових любовних романах перспективи у Риб є лише в тому випадку, якщо ви за своєю природою людина домінуюча і віддаєте перевагу лише тим людям, хто вам підпорядковується.

У жовтні 2012 року Чорного Дракона Рибам навколишні можуть пригадати якусь минулу невдачу, промах, причому в якомусь вельми несподіваному ракурсі, який зачепить безпосередньо ваше нинішнє становище. І для того, щоб відбити всі ці звинувачення, доведеться трохи постаратися. А ось промовчати – це зовсім не варіант, за твердженням гороскопу на жовтень 2012 року!

Також до Риб з боку представників влади або якихось державних організацій може підвищитися інтерес. Вас можуть перевіряти або навіть залучати до якихось заходів. Однак, якщо є можливість відмовитися, то краще так і зробити.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Риб – 2, 7, 13, 21, 24, 27, 30

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Риб – 10, 12, 14, 19, 25, 28

Залишити коментар

*

Вгору