Вас чекає динамічний, успішний, але разом з тим бурхливий і складний рік. Позитивні впливу зірок будуть вигадливо чергуватися з негативними, але гороскоп на 2012 рік припускає, що перших все-таки буде більше.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Риб

РибиУ першій половині року важливе значення матимуть зв’язки з колегами з інших міст або країн. Розпочата в минулому році співпраця отримає своє логічне продовження, і користь від цього буде велика. Разом з тим можливі серйозні проблеми з кимось із колишніх партнерів, і пік неприємностей припаде на лютий, березень і квітень. Причиною сварки можуть стати фінанси або якась велика власність. Швидше за все, неприємності виникли не в 2012 році – вони тягнуться з далекого минулого. У службовця з’являться конкуренти, і його відносини з начальством можуть дещо ускладнитися, тому будьте обачнішими: в кінцевому підсумку можна залишитися не при справах.

Друга половина року – більш спокійний час, хоча деякі труднощі, характерні для першої половини року, будуть все ж таки тривати. Бізнесмен може зайнятися розширенням справи, а службовець подумає про відкриття свого бізнесу або відхід у родинну справу. Можливе і придбання нерухомості.

Фінансова ситуація розвивається нерівно. І справа не в тому, що грошей не буде, а в тому, що витрат додасться. Хтось буде віддавати старі борги, хтось – витрачати гроші на потреби сім’ї та дітей, а хтось – вкладати кошти в розвиток бізнесу.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Риб

Життя особисте може складатися дуже нерівно. У першій половині року друга половина або стара пасія поведуть себе досить вимогливо і агресивно, і в лютому, березні і квітні конфлікти можуть досягати свого піку. Вам буде нічого протиставити своєму партнеру, і ви можете просто пасувати перед ним.

Гороскоп на 2012 рік для Риб

Зрозуміло, мова йде тільки про ті союзи, де проблеми існують вже досить довгий час. Стабільні пари затурбуються проблемами благоустрою побуту, і в другій половині року можуть придбати будинок або квартиру, дачу або затіють великий ремонт.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Риб

Протягом всього року ви будете почувати себе непогано, але в першій половині року, а особливо в лютому, березні і квітні, зірки радять уникати ситуацій, пов’язаних з небезпекою, а також конфліктів у гучних громадських місцях.

Залишити коментар

*

Вгору