Жовтень 2012 у Скорпіонів пройде під знаком отримання інформації та навчання. Скорпіони будуть налаштовані на те, щоб дізнатися якомога більше, а яким чином цього вони будуть досягати, – індивідуальний вибір. Втім, якщо ви вибираєте між груповим та самостійним вивченням, між дистанційним і стаціонарним, то краще почати самим. Щоб прикинути, як і що виходить, подивитися, насправді чи це те, що вам потрібно.

Між тим, складності при навчанні також можуть бути посилені тим, що, знаходячись у великій групі людей, ви будете занадто багато базікати, а також станете відволікати себе та інших. А, якщо щось буде виходити не так, то спробуєте звалити провину на іншого.

Гороскоп на жовтень 2012 року для Скорпіонів

З родиною у Скорпіонів в жовтні 2012 року можуть виникнути якісь складнощі, які буде вельми важка змінити. Але гороскоп на жовтень 2012 року стверджує, що у Скорпіонів зможуть змінити ситуацію в кращу сторону, якщо вони будуть йти на компроміси.

Якщо Скорпіони в жовтні 2012 року Дракона відправляються в дорогу, то їм слід враховувати різні плутанини і накладки, а також те, що можуть застаріти розклади. І якщо ви не хочете їхати з якоїсь причини, то швидше за все, це знак того, що дійсно не слід робити цього.

Сприятливі дні в жовтні 2012 року для Скорпіонів – 4, 10, 13, 18, 28, 31

Несприятливі дні жовтня 2012 року для Скорпіонів – 5, 9, 12, 17, 19, 22

Залишити коментар

*

Вгору