2012 для вас – це певний перехідний період: коли стара справа вже втрачає оберти, а нової ще немає. Але є плани, проекти, надії, і саме їм треба приділити особливу увагу – стверджує гороскоп на 2012 рік.

Бізнес гороскоп на 2012 рік для Скорпіона

СкорпіонУ першій половині 2012 року важливе значення придбають зв’язки з впливовими персонами. Відносини з ними могли початися в другій половині 2011 року, а в 2012 році ця тенденція отримає своє продовження. Відновлюються стосунки зі старими знайомими, друзями, і цю тенденцію, безумовно, можна вважати позитивною. Можливо також відновлення відносин з партнерами з інших міст або країн. Разом з тим перша половина року принесе ряд серйозних проблем. Так, хтось із друзів або високопоставлених персон пред’явить певні претензії чи не стане виконувати своїх зобов’язань, і це призведе до непорозумінь і конфліктів. Відносини з партнерами з інших міст або країн також періодично ускладнюються, і через це співробітництво може бути ускладнене. Разом з тим зірки рекомендують підприємцям і начальникам бути уважніше до підлеглих як у першій, так і в другій половині 2012 року.

У службовця вірогідні складні ситуації в оточенні, проблеми в колективі, непорозуміння з окремими колегами. Словом, труднощів буде чимало, і до них було б бажано підготуватися заздалегідь.

Друга половина року буде присвячена вирішенню проблем, що виникли, а також врегулювання питань фінансового плану. Підприємці можуть готувати грунт для подальшого розвитку своєї справи, а службовці подумають про нову роботу. Проте можливості для цього з’являться не раніше 2013 року.

Фінансова ситуація особливою стабільністю не відрізняється, хоча в другій половині 2012 року можливе отримання кредиту, прибуток від різних операцій з нерухомістю, підтримка партнерів або близьких людей.

Любовний та сімейний гороскоп на 2012 рік для Скорпіона

Приватне життя сповнене тривог. Закоханим варто пам’ятати про те, що найменша іскра протиріч може розгорітися в яскравий і все руйнуючий конфлікт.

Гороскоп на 2012 рік для Скорпіона

В цілому складна вся перша половина року, і особливо критичними періодами можуть виявитися березень і квітень.

В цей же час у батьків виникнуть проблеми з дітьми, які вимагають не тільки емоцій, але і солідних коштів.

Друга половина року більш спокійна, бурі залишаються позаду, і багато сімей почнуть вирішувати питання, пов’язані з нерухомістю. Цілком можливо придбання квартири або будинку, дачі або, в більш скромний варіант – серйозний ремонт. Багато сімей придбають нерухомість в місцях, далеких від рідного краю. Цілком реально та поповнення сімейства: народження дітей чи онуків.

Відносини з родичами залишаються напруженими – в одному випадку хтось з рідних будуть переживати не кращі часи, і їм потрібна допомога і підтримка. А в іншому варіанті реальна серйозна сварка. Ці тенденції характерні як для першої, так і для другої половини 2012 року.

Гороскоп здоров’я на 2012 рік для Скорпіона

Велику частину року ваш енергетичний потенціал невисокий, але до серйозних захворювань справа не дійде, якщо берегти себе і вести виключно здоровий спосіб життя. І ще: протягом усього року будьте уважнішими в поїздках і за кермом.

Залишити коментар

*

Вгору